Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leghatásosabb alakformáló torna?

Leghatásosabb alakformáló torna?

Figyelt kérdés
Nálam az alakformálás annyit jelent,hogy formálódni,feszesedni,hogy a fenekem nagyobb és kerekebb lehessen ,a derekamnál vékonyabb. Tudom,hogy a legegyszerűbb a fogyókúra,de már csak súlytartón vagyok,vagyis nem szeretnék már fogyni többet,csak formálódni.Mi lenne a leghatásosabb erre a célra,ami rövid időn belül látható? Nem egy-két hétre gondoltam,de egy hónap múlva legyen valami látható eredménye a fenéknek legalább..:) és comb!!:D 19/L
2013. márc. 20. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

alapból nem értem ezeket az idő intervallum meghatározásokat.

te nem tervezed,hogy egy évvel idősebb leszel?

mert akkor egy év múlva,akár lehetnél full bombázó testben is akár,egészen 50 éves korodig mondjuk.

a másik meg az edzés célja.

a magamutogatás nem lehet egy cél bakker.

az egészségmegőrzés és a funkcionális haszon az első és ami motivációt,célt és kitartást adhat.

ez a legrövidebb módja-

[link]

ez meg egy hosszabb út lehetőség,szintén komoly eredményeket és nem piskóta alakot lehet elérni vele-

http://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

2013. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Callanetics.
2013. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első,szerintem abszolút nem érted a kérdést..nem magamutogató akarok lenni..hanem formás,és nem izmos kigyúrt bohóc..és nem tudom ,hogy csak én vagyok ilyen béna,vagy más sem tud kézen állva kalimpálni,mint a csaj a videón..
2013. márc. 21. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!