Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát égetek így el?

Mennyi kalóriát égetek így el?

Figyelt kérdés
Ha minden nap kb 4km-t sétálok( futni sajnos egészségügyi okokból nem szabad nekem) akkor azzal hány kalóriát adok le egy nap? És hatásos lehet? (ez nekem kb egy óra sétát jelent)
2013. márc. 20. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mennyi kalóriát égetsz így el, de én annak idején úgy fogytam le, hogy rengeteget sétáltam. (És persze keveset ettem.)
2013. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
200-300 korul
2013. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Irooonmaaan ***** válasza:
Pulzus függő.
2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. márc. 21. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sétából hazaérsz, csinálj fekvőtámaszokat, törzs (hát-hasizom) erősítést, guggolásokat, kitöréseket. Séta előtt és után IS zöldségeket, húsokat egyél (azaz ne kenyeret, édességet, joghurtot, müzlit..) és pihenésképpen nyugodtan keress olyan embereket, akik egészségügyi okoktól függetlenül futhatnak. Hosszú keresés lesz, igazából nem fogsz ilyen embert találni. Minden ember, aki hosszútávfutással kísérletezik, kockáztatja az egészségét, mivel a testünk nem erre a mozgásra lett kialakítva. Főleg nem a női test.
2013. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!