Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az gond ha étkezés után...

Az gond ha étkezés után lelkiismeret furdalásom van, ugye?

Figyelt kérdés
Leginkább ebéd és vacsora után érzem ezt. Mindig attól félek hogy túl sokat ettem vagy nem azt amit kéne. Pedig mérem a kis mérlegemmel és az ételt is diétásan készítem, mégis bennem van ez a rossz érzés.
2013. márc. 31. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideje pszichológus segítségét kérni.
2013. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az gond. Ha megfelelő táplálékot veszel magadhoz (hús, hal, saláták, zöldségek), nincs miért lelkiismeretfurdalásod legyen. Még a kis mérleged sem kell. ezekből annyit eszel, amennyi jólesik lelkiismeretfurdalás nélkül.

Lisztes, cukros ételeket, tejet, tejtermékeket pedig ki kell iktatni, nem pedig befalni és utána rosszul érezni magunkat.

2013. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is ugyanezzel a gonddal küszködöm, annyi különbséggel, hogy egész nap egy szendvicset és egy kis levest eszem de legszívesebben ezt sem tenném. Bár én tudom az okát még is zavar
2013. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!