Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt szép kerek...

2 hónap alatt szép kerek popsit szeretnék, módszerek?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, nem tudok hízni, így kevesebből megy az építkezés a fenekemre, de azért van miből. Kicsit laposka, és narancsbőr kezdeményt látok, de meg szeretném előzni! Szeretném ha júniusra nár formás lenne. :) Milyen otthon is elvégezhető gyakorlatokat tudtok ajánlani, ami valóban hat két hónap alatt?
2013. ápr. 2. 18:16
 1/10 sni válasza:
Hát van pár, de most lemegyek edzeni, ki is próbálom magamon, bár nekem az edzésben benne van! azért arra készülj, hogy a legtöbb ilyen gyakorlat a lábat is erősíti... :)
2013. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem árt, ha a lábam is erősödik! :) Módszereket kérek szépen!:)
2013. ápr. 2. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Módszer? SHUT UP AND SQUAT!

Mellé normális tömegnövelő étrend.


De az úgy vicces, ha vékony vagy, és máris van narancsbőröd...

2013. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy jó gyakorlat, ma próbáltam ki először:

Ereszkedj négykézlábra(bokától térdig a földön, fenéktől térdig függőlegesen, fenéktől fejig vízszintesen a föld felett)

Úgy, ahogy a lábad hajlítva van, emeld ki oldalra, hogy párhuzamosan legyen a talajjal és utána rakd vissza, de ne érjen a földhöz. Ezt csináld először 3 aztán 5, 8, 10, 15 percen keresztül, fokozatosan egyre többet(pl egy hét után már lehet, hogy sikerül 10 percet is folyamatosan emelgetni). Vagy csinálhatod darabra: 10,20,40, és végül 50 emelés

2013. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Második hozzászóló, normálisan is lehet válaszolni, nyilván guggolás az az alap. Egyébként nem narancsbőrős, hanem ahogy írtam,narancsbőr kezdemény, szóval meg szeretném előzni. És sajnos azért mert rengeteget eszek, hogy hízzak, ami itt egy picit meglátszik. De azért köszönöm, próbálkozom a tömegnövelő étrendekkel. :)

Utolsó hozzászóló, nagyon hálás vagyok, kipróbálom!:)

2013. ápr. 2. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés, na meg az említett tömegnövelő étrend.
2013. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam már tömegnövelő étrendet, de fél kilónál többet nem tudtam hízni. Sajnos genetika. De még kitartóan próbálkozom. Köszönöm a választ!
2013. ápr. 2. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy férfinak is aki súlyzóst edzést végez egész testre és kezdő, annak is 2kg/hónap az átlagos súlynövekedés.
2013. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Súyokkal együtt guggolj, olyanokat csinálj amikből kb 10-15 darabot tudsz max, szóval nehéz dolgokat. Egyél sokat, legyen fehérje is (én pl elsősorban zsírból kapom az energiám, de eszem elég fehérjét is és szénhidrátot alig). Az izom lassan épül, de ha nem felejtesz el monduk 3 naponta keményen edzeni rá és mellé ezeken a napokon rendesen eszel is, akkor izmosodni fogsz. Nekem egyszer squashtól lett durván izomlázam a fenekemben:D meg van egy csomó gyakorlat. Lehet vmi lábsúly se lenne rossZ:)
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Az edzéssel akkor nem lesz gond, már egy hónapja próbálok minden nap időt szakítani egy kis tornára. :)

2013. ápr. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!