Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni magamat a...

Hogy tudnám rávenni magamat a diétára és a fogyásra/módszerekre?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és mostanában nagyon elhanyagoltam magam. Sok rám rakódott plusz narancsbőrös a fenekem és a combom hátul. Ilyen testtel nyáron nem mehetek strandra..

Alig van időm magamra, pláne most, hogy közeleg az év vége. Napközben reggeltől d.u 3-4ig a suliban vagyok, utána sokat tanulok otthon, szóval a hétköznap foglalt. Szombaton délelőtt a helyi menhelyen önkénteskezek, délután otthon kell takarítani, plusz még kicsit tanulni így csak vasárnap egy fél napom jut. Így jár az, aki amximalista a tanulásban és jogi egyetemre készül.. Szóval délután el tudok menni futni, meg esténként tornázni, jól megmozgatni magam, de igazából az a lényeg, hogy ne egyek annyit. Nagyon szeretek enni, aminek ez lesz a vége. Meg még várok mozgási vagy egyéb tippeket. És a narancsbőrrel mit tegyek? Nagyon csúnya. Még sosem volt, így nem tudom, hogy kell kezelni.

Szóval tippek kellenek fogyásra, mozgásra, diétára, önkontrollra, és narancsbőrre. Köszönöm:)


2013. ápr. 10. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

azt hogy hogy vedd rá magadat a fogyásra, senki nem fogja neked elmagyarázni.. neked kell tudnod, mi nem tetszik, mért nem tetszik, FEJBEN kell eldöntened hogy akarod-e a változást vagy nem.. ha nem tudod magadat rávenni, akkor nem is akarod igazán..


szerintem amúgy számolj kalóriát.. talán az lenne neked a legjobb kontroll kaja terén.. www.kaloriabazis.hu sokat segíthet benne... narancsbőrre meg jó a mozgás, sok víz.. meg vannak rá krémek, bár ezek nem a leghatásosabbak, vagy ha van is olyan, az drága.. más hátha többet tud segíteni.

2013. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szomorú az, hogy a kinézeted nagyrészt a kaján, kisebb részben a sporton múlik.

Édességeket mindenképpen kerülnöd kell, meg a rágcsákat, nasikat felejtsd el.

Egy héten legalább 4-5 napot sportolni kéne, de rendesen, izzasztóan alkalmanként legalább 45-60 percet.

Este már csak zöldségeket kéne enni, sovány húsokat, sovány túró. Este pékárukat, nasikat felejtsd el, de este még a gyümölcsöket is kerüld ha lehet, mivel nem véletlenül édesek, cukor van bennük

Ha ezek nem mennek, akkor nem biztos, hogy érsz el eredményt, el kell dönteni, hogy mi a fontos

2013. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!