Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok júliusig?

Mennyit fogyhatok júliusig?

Figyelt kérdés

168/76


Diéta+heti 5 mozgással júliusig-vagy esetleg júniusig mennyit adhatok le?


2013. ápr. 11. 21:05
 1/3 Aliceintomorrowland válasza:
szia:) én attól is függ hogy hány éves vagy..én 17 leszek és 15-öt tervezek.szerintem ennyit lehet.
2013. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1kg az ideális fogyás üteme, így ki tudod számolni. Ha több megy le, akkor izmot veszítesz, ami nem jó. Az első 1-2 héten 2-3 kilók is lemehetnek, ettől nem kell megijedni, csak némi glikogén és víz távozik az izmokból. Viszont félek, hogy mivel ezzel nem vagy tisztában az étrended sem feltétlenül jó (mert ezek alapvető információk), így nem biztos, hogy az eredmény olyan lesz, amilyet szeretnél.
2013. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adam9211 ***** válasza:
Július elejéig egészséges határokon belül ~15 kg lemehet, ha mindenre nagyon odafigyelsz! Edzések előtt 2-2,5 órával már ne egyél semmit és az edzések legyenek folyamatosak (130-140-es pulzus mellett) 45-60 percesek megállás nélkül! Nagyobb pulzusnál már izmot is veszítesz sajnos...
2013. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!