Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hánytatáson kívül van...

A hánytatáson kívül van valami hatékony módszer?

Figyelt kérdés

Úgy értem pl a hashajtó is van olyan jó? HA nem hogyan vehetném rá magam az előzőre?


Tegnap i beszóltak sehogy sem tudok lefogyni pedig heti 5 napot mozgok ( 2 nap 1,5 óra futás 2 nap aerobik és nap lovaglás) 2 éve pajzsmirigy gondok miatt híztam 20 kg azóta nem megy le max csak jön hozzá....


2013. ápr. 12. 07:30
 1/10 benzike válasza:
79%
Igen , úgy hívják tudatos táplálkozás
2013. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pszichiáterhez kell fordulnod.

A hánytatás meg a hajhajtózás tönkre fog tenni. Hidd el nekem,ha még most tudatosan elkezdesz dolgozni magadon,és lefogyni x hónap alatt x kilót,lesz lehetőséged a boldog életre. De így az emberek sajnálni fognak és megvetni, a férfiak meg hülyének nézni,hogy ezt műveled magaddal.

Az sokkal szimpatikusabb mindenkinek,ha tudatosan,okosan,magadra odafigyelve, küzdéssel fogysz le.A hánytatás gyengeség és ostobaság. Tényleg így akarod elérni a célod? Mert akkor ne csodálkozz,ha az emberek beszólnak.


Fordult pszichiáterhez.

2013. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak zöldséget é gyümölcsöt eszem nem tudom mi lehet ennél tudatosabb, ha megengedek magamnak egy kis húst észre is veszem a mérlegen...pár dkg már ott is van....
2013. ápr. 12. 08:01
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hánytatás és hashajtó, ügyes!


Mondjuk a gyümölcsöt se kéne tonna számra zabálni, a benne lévő fruktóz nem igazán segít a helyzetedben.

Hústól híztál, ember te miket beszélsz? A hús az, amire leginkább szüksége van a szervezetnek, különösképpen az izmoknak, ettől senki sem hízik. Ellenben a sok gyümölcstől, a már említett fruktóz miatt lehetséges, különösképpen, hogy mint említetted pajzsmirigyes vagy. Tehát levonható a konklúzió: a zöldség maradhat, hús mindenképpen kell (főleg hogy „állításod szerint mozogsz is”), a gyümölcsöt felejtsd el, cukros, lisztes termékek szintén felejtősek, a megfelelő szénhidrát mennyiséget próbáld meg zöldségekből bevinni a szervezetedbe.

2013. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

"nem tudom mi lehet ennél tudatosabb"

Ha a szó ostoba nőimagazinos értelmét nézzük, akkor tényleg semmi.

Ha viszont a szó valódi értelmét nézzük, akkor kb minden, ez a te "tudatos" táplálkozásod úgy szar ahogy van.

2013. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi problémától hízol, akkor a hánytatás meg hashajtózás se fog segíteni a fogyásban, nem mintha egyébként ez hatásos módszer lenne ha csak nem idegronccsá akarsz válni. Keress fel egy szpichológust és egyél húst, mert ha nem eszel zsiradékot akkor a zsírban oldódó vitaminok nem fognak felszívódni és majd nézegethetsz a kórházi ágyon
2013. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az off kérdésért, de szedsz gyógyszert a pajzsmirigyedre? Mert amíg nem állítják be rendesen a TSH- hormonodat, addig ha meggebedsz, se fogsz tudni fogyni...:S

Tapasztalat.. Ha esetleg ez nem történt meg, akkor haladéktalanul kérj időpontot vérvételre, addig meg ne sanyargasd magad..!

2013. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne a hústól félj, inkább a gyümölcsfogyasztásodra figyelj oda.
2013. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:

Igen, a hormonszintet be kell állítani, ezzel együtt hónapokig (bocs, de van amikor évekig) tart, amíg helyreáll az egyensúly. Türelem + torna.

Igen, gyümölcsből ne egyél sokat, húsból egyél nyugodtan. A mérleg másnap többet mutat, mert a hús nem megy át olyan gyorsan,, mint a gyümölcs. Ne zavarjon.

Nem, a hánytatás és hasmenés nem jó, ezek betegség tünetei, ha magadnak idézed elő, belebetegedsz.

2013. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 benzike válasza:
Este 10kor lehet nem banánt meg szőlőt kéne enni hiába gyünölcs nem mindegy mikor mit es mennxit eszel:)
2013. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!