Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 94-81-109. Lesz ebből valaha...

94-81-109. Lesz ebből valaha 90-60-90?

Figyelt kérdés
162 cm vagyok, 69 kiló. :/ Szeretnék leadni legalább egy 10-est, lehetőség szerint még idén. Szigorú étrend és rendszeres sport mellett megvalósíthatóak a fentebb írt paraméterek?
2013. ápr. 13. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Persze, hogy megvalósítható, ha van nálad egy csontozóbárd meg egy jó barát.

Egyébként, ha a csontszélességed nem 90-60-90, akkor nem tudod elérni, hacsak a fentebb említetteket nem kombinálod.

Egyébként 69 kilósan nem tudom, hogy hova akarsz fogyni.

Az emberek 99%-a nem tudja hosszútávon tartani ezt a szigorú étrendet, a sportról nem is beszélve.

Egyébként, ha izom van rajtad akkor azt ne add le, csak a zsírt dolgozd le.

Ajánlott kardio edzést csinálnod napi 1 órát minden nap.

A láb edzése különösen sok zsírt képes elégetni.

Ha csaj vagy akkor a fogyás a melled csökkenésével is jár, ezt remélem belekalkuláltad.

Az olyan diétákba meg ne kezdj bele, ami koplalós, mert csak az anyagcserédet lassítod, így amikor a tested újra tápanyaghoz jut az lesz, az első, hogy a koplalás után mindent zsírba raktároz el, ráadásul az izmok is leépülnek amik a zsírbontásban segítenének.

2013. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! további vélemények is érdekelnek! :)
2013. ápr. 13. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiárt dolog. Max. egy plasztikai sebész segítségével.


A 60-90, derék-csípő arány megvalósítható "természetes" úton is, de fix., hogy mire eddig fogysz, nem csak 4 centit fog apadni a melled.

A célhoz egyébként kevés lesz a 10, inkább 15-17 kg.


Nem elkeseríteni akarlak, de ezek a tények.

Erős körtéből nem lesz homokóra, még ha vért izzad, akkor sem (tudom, nekem is nagyon hasonlók az arányaim).

2013. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
hát igen szarból nem lehet várat építeni, de ha mégis sikerül bűzlik majd a próbálkozástól
2013. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!