Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 8 kg-ot lefogyni,...

Szeretnék 8 kg-ot lefogyni, és szeretném a tanácsaitokat kérni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan fogjak neki, annyi mindent olvastam, hogy bele is zavarodtam :-)

Amire én gondoltam, hogy rendesen eszem,mint eddig csak kevesebbet, illetve a vacsit kihagyom.

(Reggeli kifli, kenyér valami feltéttel, ebéd amit a családnak készítek,és ha nagyon megéhezem délután /kora este akkor valami gyümi vagy zöldség.)

Norbi kickbox 1000 kalóriás edzésére gondoltam mellette.

Szerintetek?

Illetve még annyit szeretnék kérdezni, hogy fogyásnál először a zsír kezd el lemenni?Bár lehet, hogy buta a kérdés...bocsánat!


2013. ápr. 18. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A cél, hogy a leadott kilók minél nagyobb része zsír legyen. Ezt helyes étrenddel és testmozgással lehet elérni. Két mondatban nem tudok részletes tanácsot adni, de rengeteg válasz érkezett már a témában, keresgélj!
2013. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 18. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha keresgél csak még jobban belezavarodik. Én is jártam így.

Én úgy döntöttem, hogy a magam útját járom. Teljes kiőrlésű rozslisztből készült ropogós kenyeret szoktam reggelizni, sonkával, sovány sajttal vagy főtt tojással, sok zöldséggel.

Aztán ebédig egy alma, majd ebédnél oda figyelek, hogy lehetőleg csak húst és zöldséget egyek, a barna rizst nem szeretem, a fehér lisztes tészták és a krumplis dolgok nekem nem férnek bele. Vacsora előtt ha megéhezem eszek még egy almát. Ha nem éhezek akkor nem eszek. Vacsorára halat vagy tojást eszem zöldséggel.

Nem érdemes kihagyni a vacsorát, többször keveset kell enni.

És nem, izomból könnyebb fogyni, mint zsírból, nem zsír fog lemenni először, hanem víz és izom. Ehhez kell az edzés és a fehérje, hogy az izmunkat a helyén tartsuk.

2013. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen a segítséged!
2013. ápr. 18. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt írtam máshová, ezt is követem:

Az étkezések legalább 3-szor, de inkább 5-ször történjenek!

A kapszulát dobd ki!

Igyál legalább 2 liter vizet!

A mozgás okés.

Számold a kalóriákat. Vigyél be kevesebbet, mint amennyit elégetsz!

Kenyeret, péksütit ne egyél!

Tésztát és rizst hetente, de inkább kéthetente!

Semmit ne cukrozz!

2013. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!