Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testsúlycsökkentő menü okozhat...

Testsúlycsökkentő menü okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés
Egyik ételkihordó cég testsúlycsökkentő ételétől már másodszor kaptam hasmenést. Nem sűrűn rendelem ezt, de kíváncsi vagyok, másnak nem volt-e ugyanilyen probléma. Vagy véletlen egybeesés lehet? Ez utóbbi elég durva volt, egész héten át tartott. Tehetnek bele valami olyan anyagot esetleg direkt? A súlycsökkenés megvolt, de így munkábajárni nem szerencsés:)
2009. szept. 25. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a konkret okot persze nem tudom, ez itt csak egy teoria, ami lehet hasznos.


Szoval, a szervezetunk termel egy bizonyos enzimkeszletet, ami az altalunk altalaban fogyasztott kajahoz igazodik. Ha elkezdunk egyik pillanatrol a masikra nagyon mast enni, meg akkor is, ha az egeszsegesebb, kisebb-nagyobb emesztesi zavarok (hasmenes, puffadas) lepnek fel, mert az enzimek nem tudnak azonnal atallni. Ehhez akar egy het is kell, addig jelentkezhetnek ezek a tunetek. Ezert en azt szoktam javasolni, hogy ha valaki drasztikus kajavaltoztatasba kezd, azt lehetoleg egy nyugodtam periodusban, mondjuk szabadsag idejen tegye.

2009. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

"ételétől már másodszor kaptam hasmenést"

Még próbálkozhatol,de én bizti,hogy a harmadikat nem kérném.

2009. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mitöl testsulycsökkentö a menü: kevesebb kalóriát tartalmaz, teli van rostokkal vagy esetleg hashajtóval. Elöször a cégnél reklamálnék, mert akkor azért nem normális, hogy beteg legyél töle és még fizetned is kell érte.
2009. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ételkihordó cégtől rendeltünk mert én is rendeltem már ilyen ételt megmondom hogy nekem semmi bajom nem volt tőle.Ugyhogy lehet hogy tényleg utána kellene járnod a cégnél hogy mitől lehetet a hasmenés nálad?!
2009. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elképzelhetőnek tartom, hogy a kaja miatt ment a hasad. Sőt azt is, hogy direkt hashajtót tettek bele. Pár éve volt egy botrány, hogy egy fogyókúrás kajába direkt hashajtót tettek, hogy meglegyen a hatás... Nem szoktam hinni az ilyen híreknek, de én is ettem onnan, és nekem is ment a hasam...


Hát, én is érdeklődnék a helyedben a cégnél...

2009. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem hiába érdeklődnék, valószínűleg tagadnák.
2009. szept. 28. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!