Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a fogyás után visszamaradt lógó és repedt bőrt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, közel 30 kilót fogytam néhány év alatt. Étrend változtatással és tornával sikerült elérnem. 171 cm és 62 kg vagyok, fogyni már nem feltétlenül szeretnék, de a bőröm lényegesen nagyobb, mint amekkorának lennie kéne, főleg a karomon és a combomon. Emellett meg is van repedve, tele vagyok fehér csíkokkal, amit szintén jó lenne valahogy eltüntetni. Kívülről elvileg nem feltűnő, soha nem szóltak meg érte, de én látom magamon és főleg, hogy most jön a nyár, nagyon idegesítő.

Ha valaki tud ezekre a problémákra bevált vagy hasznos módszereket, nagyon szívesen fogadnék minden segítséget, jó tanácsot. Köszönöm előre is!


2013. ápr. 21. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a bőröd vissza fog húzódni ahogy regenerálódik. Szülés után is a kinyúlt bőrnek idő kell, hogy rendbe jöjjön. Viszont az, hogy mennyire lesz olyan mint régen ez alkati kérdés.

A krémek szerintem nem segítenek, esetleg a striákat halványíthatják, de ha sportolsz továbbra is, azzal előrébb jutsz.

Ha nem javul a helyzet és nagyon nem tudod magad elfogadni így, marad a plasztika. :/

A csíkjaid meg ne szégyelld. Olvastam erről egy jó kis idézetet: nincs tönkretéve a tested, hanem egy tigris vagy aki kiérdemelte a csíkjait. :) Úgyhogy légy büszke magadra!

Gratulálok a fogyásodhoz!

2013. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :))

én ismerek egy embert aki rengeteget fogyott, lógott a bőre.

Mindent kipróbált de semmi sem használt... Aztán bbahagyta és elfogadta a testét. 1 év után szépen visszahúzodott neki :))



1. Jó kis idézet. :))

2013. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a kis önbizalom növelő tréninget mindkét kommentelőnek! :) 1. Tényleg jó kis idézet, megjegyzem! Egyébként a plasztika sem lenne kizárva, de azt egyenlőre inkább elkerülöm, maximum néhány év múlva, ha nagyon nincs változás. Futni szoktam járni mostanában, az tényleg mindenben segít, testileg és lelkileg is :)
2013. ápr. 21. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!