Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, de tanácst...

Szeretnék lefogyni, de tanácstalan vagyok. Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan 5 kilót lefogyni kb 2 hónap alatt, de nem tudom, hogyan kezdjek neki. 21 éves vagyok 162 cm és 63 kg.


Az a legnagyobb problémám, hogy reggel 7kor felszállok a buszra, bejövök melóba és este 8ra érek haza. Sokszor otthon készített szendvicset eszem egész nap, vagy épp ami van otthon hétköznap. Otthon van elliptikus trénerem, este fél órát szoktam menni rajta, de már egyre ritkábban.


Étrendet kellene összeállítanom ami egyszerű és nem drága. Semmi ötletem nincs,c mivel még nem fogyóztam "diétával". Mellette mozognék is.

Ötletek? :)


Köszönöm előre is a normális válaszokat.



2013. ápr. 22. 11:30
 1/1 dieta ***** válasza:
100%
A fogyókúra nem jelent anyagi megterhelést,nem kíván speciális étrendet .Ha 20%-al csökkented a napi energia beviteled havonta 1kg. fogyással számolhatsz ha 30%-al heti 48dkg.-al.Nincs egészségtelen étel csak egészségtelen mennyiség ,lehet cukrot vagy csokit is enni csak mértékkel nem mindegy hetente egy kocka vagy naponta egy tábla csokit eszel.De ha a bevitt kalóriát nem növeled még tisztán cukros dolgok fogyasztása mellett is fogysz.Az ételek minősége az egészséges táplálkozást befolyásolja vagyis annak az esélyét csökkenti hogy a nemmegfelelő táplálkozás következtében alakuljon ki valamilyen betegség.Erre ugyan annyira érdemes odafigyelni az átlag hétköznapokon mint a fogyókúra alatt .Az igyál sokat kamu viszont számodra minimum 2.1 liter folyadékbevitelre szükség van amibe beszámít az étel folyadéktartalma is.
2013. ápr. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!