Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akar valaki holnaptól egy...

Nem akar valaki holnaptól egy 7napos léböjtöt tartani velem?

Figyelt kérdés
arra most nem vagyok kíváncsi hogy hülyeség meg hasonlók sürgősen fogynom kell pár kilót.. sokat utána olvastam részben hasznos is orvosok is ajánlják. a lényeg hogy ez egyedül nehezebb mert imádok enni és kezd latszodni a hasamon:S szóval Aki tartaná velem 7napig írjon üzit vagy akár itt kommentekben is lehet:) anyut megkértem de ő nem hajlandó:D én zöld teát, citromos vizet és sima vizet fogok inni ennyi.ha más akar gyümölcs levet, levest az az ő dolga. egyszer csináltam 3naposat 1. után szedültem kicsit de ezzel jár 3.napra már ment le a hasambol és bőröm is szebb lett.. szóval hatásos:)
2013. ápr. 24. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

én szívesen csinálnám veled,de csak most fogom elkezdeni és az első pár alkalommal nem ajánlanak hosszabb tartamú kúrát

amúgy mennyit fogytál vele?

2013. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na örülök neki:) 3nap alatt 3kilot csak mint írtam szeretek enni szoval ebbol 1visszajott de a -2az nem,de ez kicsit régebben volt
2013. ápr. 24. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért az ügyelet számát tedd gyorshívóra biztonság kedvéért... Nem sokat olvashattál utána, ha egyik napról a másikra ilyen drasztikus lépésre készülsz.

Csak így tovább a tested tönkretételéhez.

2013. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és ugye ez nem olyan fogyás volt hogy utána rögtön visszament rád az amit leadtál?

ettől tartok egy picit

2013. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem jött vissza egyből sem a duplája nem jött vissza aminek örülök, viszont kis mozgást össz vissz annyit hogy 15-20perc séta azt nem árt beiktatni
2013. ápr. 24. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

ennyi mozgás nálam is bőven megvan,és ha van időm akkor tornázok is,de köszi,most már biztos hogy legalább egy rövidebbe belevágok

meg hát az egészségnek is jót tesz

2013. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jolvan sok sikert bár eleinte nehéz lesz:) jot tesz igen hiszen a mereganyagok tavoznak
2013. ápr. 24. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom, lekéstem. Én ma kezdtem a léböjtöt, de nem fogyási céllal, hanem csupán egészségügyi megfontolásból.
2013. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!