Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2 liter vizet, ha megiszo...

Napi 2 liter vizet, ha megiszok, mennyi idő múlva várható a látható és súlybeli változás?

Figyelt kérdés
Mert amúgy, már kb másfél hete csak vizet, iszom, de max napi 1-1,5 litert, illetve, ha meleg van, megiszok akár 3 litert is...

2013. ápr. 26. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 litert alapból meg kell inni,önmagában ettől fogyni nem fogsz.Ha meg semmi mást nem veszel magadhoz,szép lassan belehalsz,de koplalással nem lehet lefogyni.
2013. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 liter ajánlott, de ha súlybéli változást akarsz, ahhoz megfelelő étrend is kell.
2013. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez az ajánlott vízfogyasztás kicsit érdekes, mert akkor miért innék, ha nem vagyok szomjas...pontosan érzi az ember, mennyi vízre van szüksége, a napi 3 liter még elfogadható, de egész nap wcre járkálnék ennyitől:)

Ha csak iszol, nem eszel, bele fogsz halni, kb 3 hét után már hiánytünetek fognak jelentkezni, szóval hamarosan.

2013. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
3. válaszoló... amikor te úgy érzed hogy szomjas vagy akkor már a szervezeted szomjazik,hivatalosan egész nap kellene kortyolgatni,ugyanígy az evéssel is,mert nem akkor kellene enni amikor már korog a gyomrod és kopog a szemed,hanem ugyanugy mint a gyerekeknek,naponta ötször kellene enni... és ha megiszol naponta 3 liter vizet,tök mindegy h kortyolgatva vagy mondjuk 5 részletben,kb ugyanannyit fogsz pisilni................ Kedves Kérdező... azzal hogy csak iszol,csak a szervezeted rontod, KELL enni is... válogasd meg hogy mit,és mindíg keveset,illetve mondjuk ha a vacsorát elhagyod,akkor azzal is jó eredményekre juthatsz. Én pl csak a vacsorát hagytam el és a cukrot... és 4 hónap alatt 10 kg lement.
2013. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szia! én három liter párti vagyok, de nem igazán fogyaszt, mivel ez víz, nem varázsszer. ha nem eszel, vagy nagyon keveset eszel, súlyos betegségeid lehetnek később, meg is halhatsz.
2013. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4: Ezt olvastam már, de nem hiszek benne. Én simán szomjasnak érzem magam akár egész nap sok víz megivása után is, nem tudom, mitől függ a szomjúságérzet, de nagyon komplex dolog, az tuti. Nekem sem jutna eszembe inni, ha nem vagyok szomjas, éhes vagy nem vágyom teázásra :) Amennyiben edzek, nincs gond a vízbevitellel, mert félóránként megiszom egy litert, ha elég izzasztó :D

Nálam teljesen megszokott dolog az enyhe szomjúság, pedig nem gyakran szomjaztatom magam =)

Minek lenne szomjúság, ha nem azért, hogy akkor igyunk? Elhiszem, hogy nem mindenkinél működik helyesen, de nyilván van, akinél igen.

A víz is olyan anyag, mint sok más, manapság kissé túlzott mennyiségeket adnak meg, az én súlyomhoz pl. majdnem 4 litert... Aki pedig egészen kövér, 6 litert? Vagy tizet? Abnormális.

2013. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem egyértelmű lesz, hogy amúgy rendesen étkezem! Tehát a napi 5 étkezést ajánljátok? Azt hallottam, hogy a folyadék kell a jó anyagcseréhez, és a több víz pedig kimossa a káros, hízlaló anyagokat a szervezetből...
2013. ápr. 26. 15:15
 8/9 anonim válasza:

Hát de attól még meg kell nézned miből mennyit eszel.

Amúgy a vízivással tényleg úgy van ahogy a 4-es mondja akár hisztek benne akár nem.

2013. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, kedves Kérdező! Én ajánlom Neked a napi ötszöri étkezést, keveset, változatosan, sok zöldség, gyümölcs... És a víz... meg kerüld a cukros dolgokat,ill magát a cukrot,édesítőszert tegyél az ételbe helyette, és a lisztet is esetleg kerüld, egyél teljes kiőrlésű dolgokat, nem hizlal, egészséges és finom is ( szerintem ) 4es voltam
2013. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!