Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenkivel igy van? Vannak...

Mindenkivel igy van? Vannak "jo nö" es vannak "ronda nö" napok?

Figyelt kérdés

Elöljaroban annyit, hogy 165 centi es kb 67 kg vagyok. Van rajtam par plusz kg, de alapvetöen nöies alakom van.

Vannak olyan napok, amikor egyszerüen jol erzem magam a börömben. Jol all a ruha, megneznek a pasik, tetszem magamnak is. Es vannak olyanok, amikor kibuggyanok a szokasos nadragbol, egy felsö se all jol rajtam, mindenkit szebbnek tartok, utalom a tükörkepem.

Ez normalis? Masnal is van ilyen? Mitöl függ az, hogy jo nönek erzem magam, vagy epp ocsmanynak? Masnak mi a trükkje ez ellen?


2013. ápr. 28. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem inkább olyan napjaim vannak, amikor van energiám meg nincs energiám.


De reggel felkelés után közvetlen sokkal szebbnek látom magam, mint a nap többi részében.

2013. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát tudod velem is ugyan ez van. Van egy nadrágom ami nagyon jól áll és egy kicsit vékonyít, ha felveszek egy szűkebb felsőt nem látszik benne a hájam...És mivel alig találni rám normális gatyát ezért szinte sajnos csak mindig abba az egybe járok...Néha-néha ha más nadrág van rajtam már nem is érzem jól magam a bőrömben, mert mindenhol kibuggyan a hájam. :/...Remélem sikerül nyárra lefogynom, hogy végre vehessek föl rövid gatyát és szép,új ruháim lehessenek.
2013. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kedves sorstáram! nálam is így van. ilyenkor reggel 1,5 órát töltök a szekrény előtt.. vagy 20x átöltözöm de semmi se jó aztán végül előveszek valami átlagos gúnyát. a suliban meg behúzom a nyakam és inkább nem gondolok semmire. én is mindenkit szebbnek látok olyankor. tudom milyen rossz :D
2013. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajaj! A reggeli órás öltözködés nekem is ismerős.

De vannak napok, mikor nagyon jól érzem magam a bőrömben, úgy látom, hogy fogytam, szép vagyok. Másnap meg szinte jön, hogy hányjak, mikor benézek a tükörbe és dührohamot kapok, ha el kell mennem valahova és fel kell öltöznöm. Érdekes, de ez csak azóta van, hogy fogytam, 15 kilóval ezelőtt mindig jól éreztem magam, kövér voltam nagyon, de nem tűnt fel annyira, úgy is tetszettem magamnak. Most százszor rondábbnak és kövérebbnek látom magam, ha valaki megdícsér elgondolkodom rajta, hogy vajon komolyan mondja, vagy szivat. Szomorú, tudom, hogy nem normális helyzet. Kiváncsi vagyok, hogy el fog ez múlni valaha, ha elérem az álomsúlyt, vagy egy életre annyi az önbecsülésemnek:(

2013. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jaj,én is ezen agyalok mostanság,most a csúnya státuszba vagyok,fel tudnék robbanni,olyan nyomi a hajam,mindenem,ráadásul tiszta ragya a fejem!Jöhetne már a ,,jó csaj''állapotom!
2013. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen nekem is, de én 170 cm-hez vagyok 75 kg... -.-"
2013. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs trükköm, de velem is gyakran van így. Van, hogy nézegetem magam a tükörben fehérneműben, és elégedett vagyok magammal, egész lapos has, szép vékony derék, stb, látom, hogy mennyire jól nézek ki ahhoz képest, mint amilyen fél éve voltam. Máskor meg úgy érzem magam mint egy elefánt, vaskos lábakkal, nagy hassal, pedig ugyanúgy nézek ki, csak bal lábbal keltem fel.

Felveszem a kedvenc ruháimat, begyűjtöm a bókokat a barátomtól (aki szeret agyon dícsérni), és jobb a kedvem.

2013. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!