Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már teljesen pocsékba ment a...

Már teljesen pocsékba ment a fogyókúrám?

Figyelt kérdés
2 és fél hónap alatt leadtam 6 kg-ot, így most 60 kg vagyok. 52 kg az álomsúlyom és június végére már annyi szeretnék lenni. De ezt a hetet nagyon elrontottam.. Hétfőn rendesen, egészségesen ettem és a szokásosan szobabicikliztem. De keddtől már egésznap mindenféle édességet eszem, és semmit sem mozgok..A hétvégén nem lesz lehetőségem sok mozgásra, mert nem leszek itthon..Így most olyan mintha leállnék 6 napra a fogyókúrával...Minden amit eddig elértem pocsékba ment?..Sikerülni fog a -8kg június végére?
2013. máj. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudhatja, de nem is értem, miért fontos, hogy tudd. Tedd meg, ami tőled telik, az a legjobb, s majd meglátod. Felesleges ezen pörögni, semmit nem érsz el vele, csak lelkileg lesz Neked rosszabb.
2013. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Júniusig még rengeteg idő van.


Abbahagyod a zabálást és visszaállsz normális étrendre. Ha nagyon rád jön az édességroham, egyél meg 3-4 háztartási kekszet, fahájas almát vagy keserű csokiból 2-3 kockát. Még mindig sokkal jobb, mintha megennél 3 puncsszeletet.

2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első voltam. Szerintem sem ment pocsékba, pár nap nem a világ, még ha édességezel sem. Én valószínűleg durvábban édességeztem az elmúlt napokban, mint Te, de már semmi nyoma, persze arra sincs garancia, hogy ez Nálad is így lesz. De az eddigi eredményeidet egy édességes nap nem tudja elrontani, kettő sem, de most már fogd vissza magad :)
2013. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja,igazad van utolsó egyáltalán nem jött el a világvége.. Csak éppen az összes szart amit az utóbbi pár napban bezabált,azt a szervezete szépen pumpálta zsírba,így ha most újból kezdené a "diétáját" akkor megint legalább 2 hétig tartana,mire átkapcsol a szervezet zsírégető üzemmódba.


Mondjuk más kérdés,hogy szerintem itt étrend az nem volt,csak valami nők lapja-féle baromság..


Étrendet ezekből kellene összerakni.:

Napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).


Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Érdemes a sárga kapszulát is elolvasni (bodybuilder.hu)

2013. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Hát nem. A gyk-n mindenre rámondják, hogy ez mind zsírba ment, de az élet nem ilyen.

Én is ettem egész pizzát és habos palacsintákat egyik nap, mégsem híztam tőlük semmit, s szépen folytatódott a fogyásom, mintha mi se történt volna. Biztos nem mindenki ilyen, de annyira nem sötét a fogyni vágyók ege, mint egyesek gondolják.

Bár örülnék, ha valaki elmagyarázná, hogy ha ugye a tudományos cikkek alapján a szénhidrát nem nagyon alakul zsírrá (embernél a de novo lipogenezis elég csekély), akkor mi történik vele, ha sok van és nem tud elégni... Miközben kifejezetten előnytelen tud lenni fogyásnál. Na mindegy.


De az tényleg érdekes kérdés, hogy mit szokott enni a kérdező? Az nem baj, ha nem hasonlít az előző hozzászóló által javasoltra, hisz annyiféleképpen lehet jól és fogyásra alkalmasan étkezni, de én is javaslom a szénhidrátban nem túl gazdag étkezést, helyette inkább a zsír menjen föl, de kinek mi passzol és egyáltalán mi megvalósítható (én pl. igyekszem valamivel 1g/zsírnélküli testtömegkg fölött tartani a fehérjét, mert ez a maximum, amire képes vagyok nagy erőfeszítések nélkül. az egészség és a fogyás szempontjából nekem az elég, úgyhogy minden szép és jó).

2013. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én is ettem egész pizzát és habos palacsintákat egyik nap, mégsem híztam tőlük semmit, s szépen folytatódott a fogyásom, mintha mi se történt volna. Biztos nem mindenki ilyen, de annyira nem sötét a fogyni vágyók ege, mint egyesek gondolják. "


Na ha már itt tartunk, akkor én meg egyik nap 3 karéj kenyeret megettem vagy 30 deka jóóóó zsíros Brie sajttal (nagyon finom volt). Vacsorára. És a héten mégis fogytam tovább :D

2013. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,,Az élet nem ilyen":D


1.)De bizony ilyen. A cukros szarok kapásból zsírba mennek.Diéta alatt egészen pontosan 0g-ot lehet fogyasztani belőlük.

2.) Attól még,hogy kevesebbet mutatott a mérleg,nem feltétlen jelenti azt,hogy fogytál. Zsírból legalábbis. Az,hogy vesztettél egy kis izmot/vizet az nem számít fogyásnak,mert a végén undorító lötyögő-hájas tested lesz.

2013. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7:

2: Jaja, ezt tudom, várok is még a pezsgőbontással, bár a pezsgőt nem szeretem, inkább whisky lesz az ;) Az egyetlen izmom, ami érezhető (a bicepszem) az remekül van, úgyhogy nem aggódom, de persze majd folytatom az edzéseimet, az kell. De nem hiszem, hogy oly sok súlyban stagnálás után (még a másnál szokásos víztartás miatti jelentékeny ingadozás sem volt meg nálam) most hirtelen elkezdett izmot bontani a testem :D

De ha minden ez irányú kísérleti eredmény azt mutatja, hogy nem megy zsírba a CH, akkor szerintem nem megy :) Pontosabban ki tudja, de inkább hiszek egy vagon tudományos cikknek, mint lelkes gyk-zóknak. A CH nem segíti a fogyást, sőt, ebben egyetértünk, de bonyolultabb dolgok ezek.

2013. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!