Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-nak tippeltek? Mennyit...

Hány kg-nak tippeltek? Mennyit fogyjak szerintetek?

Figyelt kérdés

156cm

[link]



Elnézést,hogy maszatos a tükör vagy lehet nem elég jó a kép. De mégis?


2013. máj. 8. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruhában vagy, ráadásul sötétben. Így nem lehet az alakodat pontosan kivenni. A látottak alapján nem értem miért akarnál fogyni.
2013. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%

Ugyan már, neked nem is áll szándékodban fogyókúrázni, csak azért tetted ki a képet, hogy hasonló dolgokat írkáljanak ki mint az 1.

Ostoba tini p.csa.

2013. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki a képet,mert nem tudom hogy nézek ki. Súly alapján nagyon sok vagyok. Nem is értem miért vártam volna ajánlatokat,amikor edzőruhában mégcsak nem is meztelenül csináltam magamról egy képet,de elnézését kérek,ha valakinek kellemetenséget okoztam! Lehet kellene egy világosabb ruhás képet feltöltenem.
2013. máj. 8. 18:30
 4/9 sarah23 válasza:
Menyi az a nagyon sok kgram?en olyan 55nek sacolak mx58,mondjuk kep nem vmi jo.sztem nem kell fogyiznod.
2013. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valami jobban testhezálló cuccban kellett volna lefotóznod magad. Pl. a derekadból semmi nem látszik.

65-nek saccollak.

2013. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90kg
2013. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy 3-5kg lemehet
2013. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58?
2013. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 58-nak saccolnálak,de tényleg nem látszik semmi a képről..:s Miért,hány kiló vagy?:)
2013. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!