Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetem el a zsírt...

Hogyan tüntethetem el a zsírt a hasamról és csipőmről?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és csipőről és a hasról akarom eltüntetni a felesleget. segítséget kérek

2013. máj. 9. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szappannal és vízzel. :))


Na de komolyan, így a 3658. ilyen kérdés után is még mindig igaz az állítás, hogy nincs helyi fogyás. Ha fogysz, akkor a szervezeted dönti el, hogy honnan, és abba nem tudsz beleszólni. De gondolom onnan is le fog menni egy általános fogyókúrával/edzéssel.

2013. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Mozgás, mozgás, mozgás...Én azt tudom tanácsolni, vezess be rendszeres (napi) mozgást (min. 45perc intenzív, nem séta) és mindenképp irányított edzés. Nem vagyok szakember csak tapasztalat: ha többször kevesebbet csinálod (a 45percesen kívül) a ráedzést sokkal hatásosabb. Én hasra edzettem anno 3x plusz amit úgy éreztem, ezen kívül futottam vagy úsztam, hetente szaunáztam. Diétáztam és 4után nem ettem. Napi 2l (mentes)ásványvizet ittam.. Talán szerencsés vagyok, de nekem sikerült 12kg-tól megszabadulnom 2-3hónap alatt. Sok sikert és mindenképpen kitartást!!! :)
2013. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!