Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok, ehetek csokit?

Ha fogyni akarok, ehetek csokit?

Figyelt kérdés
??
2013. máj. 10. 21:06
1 2
 1/12 Öhö válasza:
Nem, max ha nagyon akkor olyan 80%-os körülit, de azt se túl gyakran.
2013. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de hízlal tuti?
2013. máj. 10. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Ehetsz csokit persze!

Én úgy fogytam le, és szálkásodtam, izmosodtam, hogy semmi kajáról nem mondtam le, van, hogy hajnali 2 kor kimegyek és nekiállok szalonnát enni... Nekem a napi csokoládé+ az esti kakaóm az kihagyhatatlan. Még is olyan kerek és izmos fenekem van, hogy csak na! A hátam, karom, hasam is izmos.

19/L

2013. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok!

Bármit egyél, amit megkívánsz, de a sport az elmaradhatatlan! Sportolj legalább heti 4x. A futás a legjobb. Vagy járj edzőterembe. Akár táncolj... tök mindegy, csak mozogj

2013. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó. Na majd megnézlek én pár év múlva. Meg esetleg pár átdolgozott év után, meg pár gyerek után is.
2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-2 kocka étcsoki belefér. Minél magasabb a kakaótartalma annál jobb.
2013. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az egész napi diétát elrontod a sok felesleges kalóriával, ami a csokiban van.

Persze úgy is lehet fogyni, hogy egész nap nem eszel semmit, csak egy tábla csokit, elosztva! (Nem lenne kellemes.)

2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd olvassatok utána, hogy már bebizonyították, hogy az étcsoki semmivel nem jobb a tejcsokinál. Plusz még székrekedést is okoz. Szóval kérdező, ehetsz csokit, de nem túl sokat.
2013. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és hogy milyen test elérése a célod. Ha 15%-os testzsír és fitness női modell akarsz lenni akkor nem ehetsz. Ha fogyni akarsz pár kg-ot és átlagos vékonyabb testet szeretnél akkor belefér. Függ az anyagcserédtől és az életkortól. Ha 40 éves vagy,akkor azért kevésé tolerálja a szervezet,16 évesen akár napi szinten is belefér egy kisebb csoki.
2013. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy nehéz elképzelni, hogy valaki nagyon kívánja a csokit, aztán 1-2 kockánál megáll.

Aki fogyni akar, felejtse el az édességeket.

2013. máj. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!