Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az után kezdjek el izmosítani,...

Az után kezdjek el izmosítani, feszesíteni miután lefogytam?

Figyelt kérdés

Van rajtam pár kiló plusz, már rajta vagyok, hogy leadjam. Ha közben elkezdek izmosító gyakorlatokat csinálni akkor az segít vagy csak rosszabb lesz?

Valamiért én úgy képzelem el, hogy pl a hasamon ha elkezd rámenni az izom, de még ott van zsír, az elég hülyén fog kinézni.

Szerintetek?


2013. máj. 16. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted. Lehet, hogy én vagyok hülye, de mindig így fogyókúráztam, persze nem tudom, hogy ez hasznos volt-e vagy sem. Elvileg ha mozogsz, azzal kalóriát égetsz, és ha kalóriát égetsz, azzal fogysz. Na most ha izomerősítést végzel, azzal is mozogsz, tehát elvileg azzal is fogysz. De célszerűbb zsírégetést csinálni, amíg nem éred el a kívánt alakot, vagyis inkább súlyt, és utána izmot felszedni.
2013. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy darabig tényleg kicsit hülyén nézhet ki, viszont ha van rajtad izom, akkor felgyorsul a zsírégetés, minél izmosabb vagy, annál gyorsabban fogsz fogyni, ha közben fogyókúrázol, szóval szerintem megéri minél hamarabb elkezdeni az izmosítást, meg akkor azt is elkerülheted, hogy a fogyástól olyan plötyi legyél, a bőröd is feszesebb lesz így.
2013. máj. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elárulom, hogy minél nagyobb az izomtömeged annál több kalóriá fog igényelni.....következtetést le tudod vonni :) ha az étrended rendben van és tartod, a fehérjére is odafigyelsz jobban fogsz fogyni ha izmot építesz mint ha állandóan csak kardiózol
2013. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!