Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ballagásik minden nap...

Ha ballagásik minden nap mozgok egy órát, jó idő esetén elmegyek futni és egészségesen étkezek lehet valami látható változás?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 3 kg-ot fogyni még ballagásik ami nagyjából 3 hét múlva lesz.. lehetséges ez? Csak, hogy jobban álljon rajtam a szoknya :)) Kajára pedig nagyon figyelnék..és persze folytatnám utána is. :)
2013. máj. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Esélytelen... Egy normális fogyásnál havonta fog lemenni kb 1 kg, ne 3 hét alatt.

A ruha miatt ne aggódj gondolom biztos jól áll már rajtad most is. :)

2013. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rosszul tudod kedves 1. válaszoló. A heti 1 kg az egészséges. Szóval 3 hét alatt sikerülhet.
2013. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit jelent a ballagásik, de ha 3 hét múlva ballagsz, akkor ballagásig le lehet adni 3 kg-ot, de a legfontosabb a diéta.
2013. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán leadható, de csak én gondolom úgy hogy 3kg az semmi? Lehet hogy el vagyok tévedve,de az pl szemmel látható ha valaki lead 3kg-t, és mondjuk mellé 170cm?
2013. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
3 hét alatt 3 kilót leadhatsz, a kaja az elsődleges.
2013. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!