Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy vékonyabb legyen a derekam?

Figyelt kérdés
Évek óta fogyózom, több mint 20 kilót adtam le. Az utóbbi időben elég gyorsan fogyok, heti 1 kg körül, pedig már csak 48.3 vagyok, de a derekam stabilan 64 cm és a hasam sem akar eltűnni, pedig más testrészeimről fogyok. Naponta hasizmozok (bár nem sokat, de rendszeresen), ezen kívül futni, ugrálókötelezni szoktam. Mit lehetne tenni? Valami célzottan törzsre ható mozgásforma segítene?

2013. máj. 30. 21:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

5-ös, mint kiderült, nem (én 160 vagyok).


Kérdező!


164-hez 48,3 vagy és még tovább akarsz fogyni???

Helyi fogyás NINCS.

Ahhoz, hogy tovább "karcsúsodj", máshonnan is kellene még fogynod.


Nem lehet, hogy ALMA alkatod van? Vagy BANÁN? Nekik "vaskosabb" genetikailag a derekuk a többi testrészükhöz képest.

2013. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Hullahopp karika.
2013. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20% alatti testzsír miért kevés? itt egy 15%os: [link]
2013. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
11-es, de ha a karomról és a lábamról fogyok, a hasamról meg nem, akkor az nem helyi fogyás? Egyébként lehet, hogy alma alkatom van, de azon is biztos lehet segíteni, csak akaraterő, kitartás és jó módszerek kellenek. Ez utóbbiakat keresm most.
2013. máj. 31. 17:41
 15/22 A kérdező kommentje:
13, ilyen testalkattal én is elégedett lennék.
2013. máj. 31. 17:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Én adnék egy esélyt a paleónak/ketogénnak, hátha bejön :)
2013. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem helyi fogyás, hiszen mindenhonnan fogysz, csak a hasadról nem.
2013. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

16, történetesen paleós vagyok.

17, de ha a hasam nem fogy, (sőt az egész törzsem se nagyon), akkor már nem MINDENHONNAN fogyok, tehát nem igaz, hogy az ember egyformán fogy minden testrészéről. Már csak az a kérdés, hogyan tudom elérni, hogy máshonnan fogyjak, mint eddig, bár gondolom van egy határ, amikor már a hasam is elkezd végre csökkenni a derékméretemmel együtt, mert máshol már nincs zsír.

2013. máj. 31. 23:21
 19/22 anonim ***** válasza:

na, ha paleós vagy, akkor jó :) szerintem kardiózni nem kell, edzeni edzhetsz, de nem muszáj hasra és egy héten elég 3x, annál több nem jó. Számít még az is, h nem szabad stresszeni és hogy 8-9 órát aludj, sötétben! (elvileg lednek meg beszűrődő fénynek se szabad lenni)

Én inkább súlyzós edzést vagy saját testsúlyos edzést (fegyencedzés) csinálnék heti 2-3x.

Lehet h csak átmenetileg állt meg. Mennyi kalóriát eszel kb?

2013. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Fú, hát kalóriát nem nagyon számolok, de szinte ketogén módon eszem, gyümölcsöt alig, napi 2-3x tojást, húst, zöldséget, kókusztejet, stb. A fogyásom egyébként nem állt meg, csak a derékméretem csökkent. A Fegyencedzés nekem is megvan, csak eddig nem nagyon volt időm/enregiám belekezdeni, most, hogy vége a sulinak, talán megpróbálkozom vele.
2013. jún. 1. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!