Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennem,...

Hány kilónak kéne lennem, hogy ilyen vékony lábaim legyenek?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok. [link] 160 cm magas vagyok.
2013. jún. 1. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy 2x írtam :D
2013. jún. 1. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kb. 45 kg-nak, de úgy, hogy sportolsz sokat, szóval zsír ne nagyon legyen rajtad, max izom. És így 45 kg.
2013. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm ^^
2013. jún. 1. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

A választ megkaptad, 45 kiló körüli viszonylag száraz testtömeg.


Én szubjektíven fogok írni. Férfiként nem tudom egészen egyértelműen eldönteni, hogy az ilyen vékony testalkat még nőiesen törékeny, vagy már súrolja a gyenge, betegesen edzetlen, alultáplált kategóriát.


Tényleg fogalmam sincs. Bár újra megnéztem a képet, hát 1-lábas guggolást ilyen lábakkal nehéz lenne csinálni. Ez már bőven túlzás, jogosan feltételezem hogy akinek ennyire vékony a lába, az már a mozgásában is korlátozott, ez már alatta van az ideális karcsúságnak szerintem.

2013. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ehhez végképp nem kell sportolni. Vért izzadtam, hogy az ilyen lábaimra némi izmot pakoljak.
2013. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
anorexiásnak.. kb.
2013. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 44 kilósan, 170 centivel volt/van ilyen lábam. De most ráhíztam szerencsére.
2013. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
miért akarsz úgy kinézni, mint egy gázlómadár?
2013. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!