Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt szerencsétlen vagyok...

Dagadt szerencsétlen vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én ezt nem bírom,a retkes kicseszett undormány szüleim látják,hogy dagadt avgyok de táblás csokival tömnek!! és nyomorékok egymást verik most is.. elegem van meg akarok halni:( az egész fiatalkorom el van b@szva :'(((
2013. jún. 6. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

erőszakkal belédtömik? nem kell elfogadni

gondolom ha stressz van otthon eszel, ez így nem jó.. írjál privit, ma már nem, de holnap szívesen beszélgetnék veled :)

2013. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem,de nincs más kaja csak keksz meg ilyenek most dobjam ki? akkor még ez se lesz..meg pénz sincs mindenre van csak egészséges értelmes dolgokra nincs,hülyék itt mind :( kibírhatatlan.. más gyerekek a mekiért meg a csokiért sírnak meg,hogy elengedjék bulizni..én meg normális szülőket akarok!! az se érdekli őket,ha füvezek sőt kimondottan el akarnák távolítani
2013. jún. 6. 22:49
 3/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
17,de ne mondjátok hogy majd úgyis 18 leszek..mert érettségivel esetleg tescoban tlálok munkát és abból még egy kunyhót se tudok eltartani
2013. jún. 6. 22:52
 5/24 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy van el*aszva, nyugi!! Hány éves vagy?

Figyelj, tudom, hogy rossz túlsúlyosnak lenni, lekorlátoz mindenben, és nagyon nehéz belekezdeni, DE!

Legyen akaraterőd, gondolj arra, hogy a csokievés csak kényszer, rossz szokás.. és hogy a lemondások, az erőfeszítések eredményesek lesznek.. ha tudod mit szeretnél (lefogyni) tegyél is érte, nem lesz könnyű, de megéri! Mennyivel jobb lesz, jó kedvűnek lenni, sikeresnek stb.

Hány kg. vagy? Ha gondolod segíthetek tippeket adni!

2013. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ja 17 vagy, nem láttam még a kommentet, mikor írtam :)

Ha fűre van pénzed, akkor rendes ételre miért nem?

Figyelj segíthetek összeállítani egy költségkímélő étrendet!

Mellesleg suli mellet valami alkalmi munkát vállalhatsz esetleg, az hozhat plusz bevételt.

2013. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de ha csak kekszek vannak zsemlék meg ilyen vackok? nincs zsebpénzem!!
2013. jún. 6. 22:56
 8/24 anonim ***** válasza:

szar lehet,

próbáld ki azt hogy mindig felajánlod hogy elmész a boltba és akkor magadnak csoki helyett tudsz venni amit te akarsz

2013. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem enegdnek se főzni,se boltba menni se semmit,nyomorékok!!! hát mondom..
2013. jún. 6. 22:57
 10/24 anonim ***** válasza:

ne legyél makacs, segíteni próbálunk.. mindig van egy kiskapu.. ha fűre van pénz rendes kajára miért nincs?

2. diákmunkán gondolkoztál már?

Én 16 éves korom óta dolgozom suli mellett, és majdnem kitűnő voltam gimiben, most meg egyetemista vagyok.. nem lehetetlen

2013. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!