Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam össze az...

Hogyan állítsam össze az étrendemet?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki küzd valamivel én a súlyommal sajnos. Elkezdtem diétázni de sajnos úgy ahogy lement vissza is jött. Még a barátom is megjegyzést tett rám idézem" olyan nagy a hátsóm hogy még a szatyrot is rálehetne akasztani. Durva beszólás nem de? És a gyomrom sem az igazi. Mert nem tudom mitől lehet hogy a savtól ki tudja, 2-3 nap óta hányingerem van. A harmadik probléma amivel küzdök hogy nem bírom összeállítani saját magamnak az étrendet mert sajnos anyagi gondjaim vannak. Úgy hogy nem elég hogy még a párom beszólásait kell hallgatom, ott vannak még pluszban a többi gondok is, hát elég magam alatt vagyok. Így fogalmam sincs hogy milyen diétát válasszak vagy hogy hogyan állítsam össze az étrendemet úgy mint az egészségem és pénztárcámnak kímélő legyen?

2013. jún. 16. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy mód van ami következetesen kezeli a súlyproblémát is és a gyomorsavat mint hasonló eredetű kórokat, és még olcsó is.


Olcsó zöldségek és húsok fogyasztása. Minthogy a legdrágább zöldség és mondjuk egy drága csirkemell pont ugyan úgy jó táplálék nekünk (segítik a fogyást, nem okoznak refluxot stb.) mint egy 100 forintos káposzta + csirke szív vagy máj, vagy sertés darált hús így csak annyira van szükség, hogy húzzon az ember egy vonalat minőségi (ehető) és rossz minőségű (ehetetlen) élelmiszerek között, és a minőségiek közül (húsok, belsőségek, zöldségek (kivéve krumpli, kukorica) gyümölcsök) az olcsóbbakat keresse. Ezt szinte bárki meg tudja tenni, csak erős a megszokás egy kis kenyérre, joghurtra vagy egy frissen sült aroma illatú péksüteményre. Na ez meg az elhatározás kérdése, hogy valójában akar-e rendeződni az ember, vagy csak jó lenne rendbe jönni DE közben a megszokott táplálkozást folytatni.

2013. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked is jó barátod lehet,ha beszólogat. Ha elkezdesz diétázni, utána meg visszaállsz a régi étrendedre, akkor persze hogy visszahízol, nincs ebben semmi meglepő. Nem lehet akadály sztem az anyagi gond fogyásnál, csak máshogy kell enni, nem kerül sokkal többe. Talán ha leírnád egy napod,h miket szoktál enni pontosan, sokkal könnyebb lenne bármit is tanácsolni.
2013. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Székelykáposzta, csirkeaprólék pörkölt salátával, zöldséges rántotta, rakott karfiol, ilyenek. Ezek nem hízlalnak, ha nem eszel hozzá köretnek keményítőt.
2013. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! Igyekszem megfogadni őket és remélem sikerülni fog a fogyokúra. Még 1-szer köszönöm!
2013. júl. 3. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!