Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtippelnétek a súlyomat és...

Megtippelnétek a súlyomat és a testzsírszázalékomat? (kép)

Figyelt kérdés

Magasság: 158 cm.

Mit gondoltok, jó így? Vagy híznom/fogynom kellene?

[link]

Mennyire találjátok csinosnak/nem csinosnak az ilyen testet?


2013. jún. 16. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem olyan 55 kg lehetsz.

Fogynod kéne vagy 5 kilót,aztán pedig izmosítani,szálkásítani,erősíteni,edzeni!

2013. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
70%

Talán 50kg?

Hogy mennyire csinos? Hát szerintem őszintén nagyon is, bárcsak egy ilyen csinos, nőies testű lány várna haza! (Már ha elmúltál legalább 18! :))


(De ettől még ne bízd el magad és ne használd ki a jó adottságaidat! :) Nem bunkóságból mondom, hiszen nem ismerlek...)

2013. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
50 körül. Én 160/54 vagyok és teltebb. Szerintem nem kell fogynod, inkább formásodnod még egy kicsit, a mozgás pedig sosem árt.
2013. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%

2. vagyok.

Dehogy kellene fogynod! Ökörség! Csak étkezz egészségesen és mozogj, a testalkatod így tökéletesen arányos, ahogy van! Nem szép, ha egy nő túl izmos, a legtöbb férfi nem szereti.

2013. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi van a körmeiddel, hogy kisatíroztad?
2013. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem is hasonló alakom van. Csak én 165cm vagyok és 52 kg.
2013. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, jöhetnek még! Később elárulom, hogy mennyi az annyi.


2-es!

Bőven 18 felett. :)


5-ös!

A körmeimmel semmi, a lábujjaimat szégyellem, a kezemen pedig a gyűrű miatt satíroztam.


Egyébként az étkezésem rendben, mozgás is megvan. Kérdés, hogy mennyire látszik rajtam (a sport)?


Testzsírszázalék-becsléshez ért valaki?


A kategóriában rendszeresen olvasom, hogy ennyinek és annyinak kellene lenni, kíváncsi lennék, hogy rajtam szemre mennyi látszik.

2013. jún. 16. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy 20% testzsírt mondanék, látszik, h sportolsz, csak nagyon előnytelen a ruha.
2013. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Aki azt mondja, hogy fogyózz, az egy barom! Ne hallgass rájuk. Szerintem nagyon csinos vagy. Ha a legtöbb nőnek ilyen alakja lenne, biztos meg lenne vele elégedve. Érdekes módon aki tényleg dagadt, az nem veszi észre magát. Viszont ha fogynál, az szerintem már nem állna jól neked. Pont így vagy jól, ahogy ezeken a képeken látszik :) Legalábbis nekem pont az ilyen nők az eseteim :)
2013. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ne fogyózz, jó vagy így :) Amúgy szerintem is max 50 kg lehetsz.
2013. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!