Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cserpes joghurt ehető fogyókúr...

Cserpes joghurt ehető fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Elvileg csak tejből készül a joghurt és a gyümölcsszós is gyümölcsből. Azt mondják egészséges...
2013. jún. 17. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan dietat kovetsz, ami a szenhidrat bevitelt csokkenti a leheto legalacsonyabbra, akkor nem ajanlott, mert a tejtermekek laktoztartalma is szenhidrat, igy pl. egy kis pohar atlagos gyumolcsjoghurtban 8-18 gramm szenhidrat is lehet.


Ha alacsony kalorias dietat folytatsz, akkor esetenkent beleferhet, energiatartalma kis poharankent olyan 80-120 kcal lehet.


Sok mindenrol lehet mondani, hogy egeszseges, pl. az olivaolaj is az, nagy mennyisegben megsem ajanlott a fogyasztasa, hiszen ettol fuggetlenul a kaloriatartalma magas. Ha szeretnel joghurtot enni a fogyokura alatt, tedd nyugodtan, de ne tul gyakran, hanem mondjuk heti 1-2-szer.

2013. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kalóriaszámlálós diétát csinálok és abba sikerült beillesztenem párszor. Natúr joghurtot amúgy is eszem, ez valamivel több kalória, de egyszerűen isteni az íze. Tudom, hogy a paleósok szerint a tej méreg, úgyhogy ha idetéved egy azt fogja mondani, hogy nem vagy te boci... Én nagyon szeretem a joghurtot (főleg a natúrt), szerintem inkább ez, mint egy lekváros palacsinta, vagy egy tábla csoki.
2013. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ettem egyet. Málnás volt. Még dobáltam bele málnákat is, mert pont ma vettem. Nem bántam meg egyébként, mert nem ettem ma sokat:D
2013. jún. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!