Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebben mennyi igazság van?

Ebben mennyi igazság van?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az, hogy ha mozgás közben (pl futás) betekered a hasad folpack-kal, akkor onnan jobban fogysz?

2013. jún. 17. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
annyiban igaz, hogy nagyobb lesz a VÍZvesztés az adott területen. Attól a zsír még ugyanannyi lesz.
2013. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, mert hát ott akkor jobban izzadok. De láttam már olyat, hogy emberek teljesen beöltözve (pulcsi meg minden) futottak, mert úgy több zsír ég el, elvileg.
2013. jún. 17. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a bőrön keresztül lehetne zsírt égetni, sok mindenki problémája meg lenne oldva:) biztos hogy a "dunszt" hatás miatt felgyorsul a zsírégetés, de önmagában nem fog zsírt égetni.
2013. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem csak önkínzás. Úgy jó sportolni, hogy szabadnak érzed magad.
2013. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Gondolj bele, a bőrünk lélegzik, azon keresztül próbálja meg a testhőmérsékletet egyensúlyban tartani például párologtatással. A folpack-kal pont ezen feladat végzését nehezíted meg. Mert a kijuttatott folyadék nem tud a bőrödről "elpárologni" (mert a folpack lezárja), hanem gyűllik. Ezáltal lehet többet párologtat a szervezeted (folyadékot és nem zsírt vesztesz ilyenkor), mert ugye a fólia akadélyozza a test hűtését.
2013. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi...

Alap biológia. A mozgás nem fogyaszt.. egészséges ember mozog, de ettől még nem lesz kórosan sovány. A testzsír az egészségtől függ, egészséges táplálkozás esetén egészséges mennyiségű, beteges táplálkozás mellett több vagy kevesebb.

2013. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!