Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyókúrázni,...

Elkezdtem fogyókúrázni, szeretnék hozzá szedni zsírégetőt és étvágycsökkentőt?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm!


2013. jún. 19. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta fogyókúrázol?

Szerintem ne szedj semmit, csak felesleges pénzkidobás, és valószínűleg nem ér semmit.

Ha még nagyon az elején tartasz, várj egy kicsit, nekem az első 3. napom borzalmas volt, állandóan a kajálásra gondoltam, de ha túllendülsz a holtponton, meglátod, sokkal egyszerűbb lesz!

2013. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

1 év alatt adtam le 30kg-ot, most 170cm és 60kg vagyok még egy 5 kg-ot szeretnék leadni, de teljesen beállt a fogyás, és folyamatosan csak ehetnékem van, rosszul vagyok, szédülök, hányingerem van, fáj a fejem. Nem bírok így élni, most jutottam mélypontra, eddig nagyon jól ment minden, de most valahogy áhhh:S Azért szeretnék étvágycsökkentőt szedni, mert nem bírok már ezzel az éhséggel mit kezdeni. Most is mindjárt megyek dolgozni(kint a szabadban, szórólapozás) és már előre félek, hogy nehogy rosszul legyek, mert már most alig bírok felkelni, mert annyira szédülök, ilyen fekete-fehér foltokat és csillagokat látok. Valami nincs rendben velem tudom, akkora az éhségem, mint egy kiéheztett kutyának.

2013. jún. 19. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit ettél ma?? Velem is volt, hogy rosszul voltam egész nap az éhségtől, de nem szabad koplalni! Nekem a dinnye segített, megettem egy egésznek az 1/8-t, és azonnal jobban lettem! Eltelített, és sok víz is van benne, ami ilyen melegben elengedhetetlen.
2013. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma ettem eddig egy natur joghurtot zabpehellyel és málnával.A málna egy kistányérnyi, a zabpehely pedig 5evőkanál volt.

Tízóraira 3db rozsos abonettet, 3szelet light mozzarella sajtot, paprika.

2013. jún. 19. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
azt remélem tudod, hogy a zsírégető mozgás nélkül semmit nem ér.
2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, mozgok is mellette, szerinted érdemes megpróbálkoznom vele? Vagy esetleg valami más ötlet?

Itthon nem én főzök, de azért figyelek az étkezésre.

Ma reggel ettem szalonnából(ilyen császárszalonna de én csak a színhusos részét ettem meg) abból se sokat, 2sz mozzarella sajt, 2db abonett 1paradicsom

Tízóraira málnát

Ebédre pedig 2 tányér gulyáslevest (amiben kis krumpli volt, répa, hagyma, paradicsom, paprika, pulykahús) én ezt nokedli nélkül ettem azokat nem ettem meg mert tudom, hogy nem szabad.

2013. jún. 20. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy éhes vagy, hiszen éhezel.

Egyél reggel egy jó adag szalonnás rántottát sok-sok salátával, délelőtt egy kis gyümit, délben sült vagy párolt halat vagy húst párolt zöldségekkel (korlátlan mennyiség), délután és este ismét sok-sok zöldségfélét. Persze mindezt kenyér, rizs, krumpli és hüvelyesek nélkül. Garantáltan nem fogsz éhezni és garantáltan fogyni fogsz!

A joghurtot, korpát, egyéb éheztető marhaságot iktasd ki az étrendedből.

2013. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!