Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki úgy fogyott hogy napközben csak zöldséget és kis gyümölcsöt evett és ESTE mindent ami beléfért még a legegészségtelenebb leghízlalóbb ételeket is minden mennyiségben?

Figyelt kérdés
Egy Alexandra könyvesboltban láttam meg ezt a könyvet ami ennek az embernek az "esti evéses" módszeréről szól és állítólag úgy felpörgött tőle az anyagcseréje hogy mostmár nehezére esik nem fogyni.Gondolom ha ez tök hülyeség lenne akkor nem kerülne egy ilyen könyv kiadásra vagy mégis?

2013. jún. 24. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez gondolom a Harcosok étrendje című könyv lesz.

Ha az, akkor viszont nem igaz hogy bármilyen szemetet lehet enni, nézd meg jobban.

Nekem az a tapasztalatom vele, hogy hosszútávon csak hetente két nap érdemes követni, mert egyébként inkább lelassítja az anyagcserét.

2013. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki az az ember aki így fogyott? A harcosok étrendje nem egészen ez. Tipikus eset, mikor az emberek azt látják bele valamibe, amit akarnak. Én hasonló módszerrel fogytam 10 kg-ot, de azért nem ettem degeszre magam mindenféle vacakkal. (de nem is koplaltam).
2013. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogyókúrák, diéták témaköre rettentő jövedelmező, szerintem nem nagyon van olyan elmebeteg ötlet, amit még ne adtak volna ki könyvben (najó, a kreativitás határtalan). Elég csak megnézni egy női magazin "kínálatát".
2013. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!