Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen joghurtokat esztek...

Ti milyen joghurtokat esztek fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Én nem mindennap eszek joghurtot (heti 2x-3x szoktam kb), de része az étrendemnek. Viszont ezelőtt soha nem voltam valami nagy joghurt kedvelő, így nem vagyok képben azzal, hogy melyik fajtát érdemes fogyasztani fogyókúra alatt.

Ti melyikeket kedvelitek?



2013. júl. 4. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát leginkább semmilyet,amúgy is utálom a tejtermékeket,diéta alatt meg amúgy sem ajánlatos annyira. heti 2-3 alkalom szerintem nem gáz,de akkor csináld inkább azt,hogy piacon veszel házijoghurtot,és abba mondjuk felvágsz epret,vagy a levét lefacsarod és hozzáadod. elég édes lesz eperrel,úgy gondolom.
2013. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En se voltam nagy joghurtos, de aztan raszoktam a sima natur joghurtra. Mondjuk alapbol szamomra borzalmas ize van, igy valamilyen aromat szoktam adni hozza, par cseppet, meg 1-2 szem edesitöt neha. Igy ehetö. :)
2013. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Valaki eszi, nem eszi az magánügy.


Ami objektív: EGYÁLTALÁN NEM ÉRDEMES! Egyiket se. Miért lenne már érdemes? Cukrot miért érdemes enni fogyókúra alatt? Azt sem érdemes. Nem érdemes joghurtot fogyasztani, igazából semmikor.


Nagyon speciális eset az az állapot, amikor a testet hűteni és nedvesíteni kell. Elvileg ilyenkor jó lehet gyógyszerként a tej, joghurt. De általában ez túl hideg és túl nedves állapotot okoz, értelmetlen enni!!

2013. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én ajánlom a joghurtot, abból is a natúrt! Jó az emésztésnek, kedvez neki. Igen is kell a tejtermék.


Ha nem ízlik, nyugodtan tegyél bele friss gyümölcsöt (málna, dinnye, barack), sőt kitűnő még salátaöntetként is. Simán vagy kicsi só és mehet a jégsalátára, zöldségre, amire akarod.


Fogyaszd bátran, egy pohárban 60kcal van. Én néha amúgy teszek bele egy csepp folyékony édesítőt és fahéjat. Napi rendszerességgel fogyasztom!

2013. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Igazából a joghurt rossz az emésztésnek (hideg hatású, bevonja a bélbolyhokat, rontja a tápanyag felszívódást, nagyon megemeli az inzulinszintet) és az hogy 'kell a tejtermék' SEMMILYEN alapon nem nyugszik.


Kell az alkohol, kell a heroin, kell a tejtermék. Ilyet bárki tud írni, nekünk válaszolóknak ragaszkodnunk kellene bizonyítható állításokhoz. Tejtermék nem kell, mert az ember sosem evett ilyet, tehát nem is lehet szükségünk rá. Manapság divat.. divatok jönnek és mennek. Be fog bukni a tejipar, amikor végre széles néptömegek rájönnek mennyi bajt okoz nekik a tejtermék fogyasztás. De erről előbb tájékoztatni kell őket.

2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tápi!


Szerintem mindenki örülne, ha beszkennelnéd a diplomádat, a doktoridat, a tudományos kutatásaidat és cikkeidet a témában!


Hogy nincs?


Akkor esetleg egy egész alakos kép is megteszi. Mit szólsz?

2013. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szívemből szóltál.:D
2013. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csak engem idegesítenek táplálkozás harcműves válaszai??
2013. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Őt nem lehetne letiltatni???
2013. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem ártana :D
2013. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!