Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le lehet gyorsan fogyni?

Így le lehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

Hetente 2x teniszezek (1 órát) és csak görögdinnyét eszem.

Így havonta mennyit fogyhatok?


2013. júl. 10. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az izmaidat simán lefogyhatod... Ha be tudnád vinni dinnyével a fehérjét, akkor elég sokezer kalória szénhidrátot ennél (nem számolok utána, s ez persze csak a fehérje egyetlen számként, az egyes aminosavakkal nem foglalkozva), amit nem mozognál le és nyilván nem fogynál. De ha viszonylag kevés dinnyét eszel, akkor komoly fehérje- és zsírhiányod lesz, egyebekről nem is beszélve.

1-2 napig ehetsz dinnyét, ha neked az jó, de ennyi.


A mai embereket miért nem érdeklik a legalapvetőbb tények a testükkel kapcsolatban? Enned kell fehérjét és zsírt, elegendő kalóriát, mert különben nem működik a tested, egy ideig persze próbálkozik, leépíti az izmokat meg lassítja az anyagcserét, ilyenek, de egy idő után tönkremegy, ha elég fafejű a gazdája. Ezt azért illene tudni, nem atomfizika es nem is titok.

2013. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tenisz az jó edzésnek hisz mozogsz az az sportolsz de ezt te sem gondoltad komolyan, hogy egy hónapig csak dinnyét eszel?max 1napig ha bírod nem hogy 1héig mert éhes leszel:)a szervezetednek kell a tápanyag ha drasztikusan le csökkented az energia forrást szerinted felfogsz tudni kelni 2nap után az ágyból hát elmondom neked nem mert annyi energiád nem lesz hogy felkelj enni nem hogy még végezd a napi teendőidet és mellette heti 2szer teniszezz
2013. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keveset. Sok vizet leadnál, kiürülne a bélcsatornád és elkezdenéd felélni az izomtömegedet. Éhezés alatt eleinte kevés zsírt fogysz, aztán nő a fehérjetakarékosság hogy később álljon le a szíved, több zsírt kezdesz leadni végül legyengülsz és meghalsz.


Ha elég cukrot eszel a dinnyével, akkor szimplán cukron élsz, hájasodsz, elvben itt is lehet izomvesztés, a zsír-izom arány mindenképpen romlik.


Ha gyümölcsöt akarsz enni akkor konzultálj a nyersvegán gyümölcsevőkkel, tőlük kaphatnál jó tanácsokat pl:

- milyen gyümölcsöket egyél és mennyit.

- mit eddz, mert a tenisz az nem edzés.. az csak játék.


Legegyszerűbb és legkevésbé kockázatos lenne húst és zöldséget enni, de gondolom te a kihívásokat keresed. Akkor nem értem miért a tenisz.

2013. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a dinnye diétát, csak dinnyét ettem egy hétig és azóta ha ránézek a dinnyére hányok szó szerint
2013. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó:DDD azt én is kipróbáltam bár én azért mert nem volt mit ennem:/ jó volt fogyásnak de kajának jesszus:S
2013. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!