Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bécsi diéta sikere az alakon...

Bécsi diéta sikere az alakon is látszik, vagy csak a mérlegen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sikere?
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
paleo-s vagyok, de esküvőre készülök, és van még rajtam 5 kg felesleg. 4 hetem van hogy helyrehozzam magam. diéta után rendes, kompromisszum nélküli paleo lesz.A bécsi diétát át akarom variálni, pl kv helyett tea, zsemle helyett zöldség
2013. júl. 11. 18:07
 3/11 A kérdező kommentje:
én leszek a menyasszony, azt hozzá tenném :) 4 éve paleozom, de az idegességtől 2 hónapja csak rossz kaját ette, mértéktelenül :(
2013. júl. 11. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha emellett elég sokat mozogsz is, akkor az alakod is javul.

De ha odafigyelve kajálsz normál módon meg sportolsz, akkor úgy is elég hamar le lehet ennyit fogyni - heti 1 kg minden erölködés nélkül lehetséges, és kezdetben, az elsö héten ennél több szokott lemenni, mert a megkötött víz is távozik.

Négy hét alatt símán lemegy ennyi, ha odafigyelsz, meg rendesen csinálod a sportot is.

2013. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb, ha villámgyorsan visszaállsz a paleóra.
2013. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a bécsi diéta, de a többiekkel vagyok: reális a célod, mozogj, paleózz. Mivel biztosra akarsz menni, csináld ketogénba hajlóan :) De ha 1-2 kilóval kevesebbet fogysz, akkor sincs semmi, azt hiszem. Az azért baj, hogy nem vigyáztál az egészséges étkezésre, az összeevés csak rontja a dolgokat...
2013. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
okés ez így, de azért választottam ezt, mert esküvőmig gyorsan le akarom adni a kilóimat. már ki van választva a ruha, félek, kihízom, ha így folytatom. Idegességemben csak eszek, és ha 1 kis tilos dolog lecsúszik, borul a bili, és "ha már ez becsúszott, oda a napomnak, vége mindennek, zabáld tele magad minden szarral". na ebből akarok most kizökkenni ezzel a drasztikus módszerrel
2013. júl. 11. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem állj vissza a paleóra és akkor azt az 5kg 4 hét alatt simán lefogyod
2013. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak 5 kg plusz van rajtam, így már nehezebb a fogyás. kompromisszum nélküli paleoval heti fél kiló a max fogyásom
2013. júl. 11. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

4 hét alatt valamennyit látványra is változik a test. Amennyit 4 hét alatt lehet..


KV. jó, ketgén paleo (részben a ketogén, részben a paleo miatt) még jobb.

2013. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!