Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennapos edzés szükséges a...

Mindennapos edzés szükséges a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
A teljes kérdésem az lenne,hogy ha fogyni szeretnék zsírból kb.4-5 kg-ot,akkor kell-e minden nap tornáznom a szénhidrát és zsírmentes étrend mellet,vagy elég ha heti 3-4 alkalommal 30-40 percet tornázom és futok vegyesen?És mi az amit abszolút tilos ennem?Teljes kiörlésű kenyér megengedett,vagy azt is hanyagoljam a szénhidrát miatt?
2009. okt. 19. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell edzened minden nap, hagyni kell időt a regenerálódásra is, ezért elég két naponta, de nem túl megerőltetően, a pulzusszám ne legyen túl nagy, mert oxigén kell a zsírégetéshez. Kenyeret nyugodtan ehetsz, de kisebb mennyiségben, akár otthon sütöttet is, az táplálóbb. Tésztát is csak ritkán egyél, szalámiféléket, édességet egy darabig ne!
2009. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Edzeni nem szükséges minden nap, de azért a hatékony zsírégetéshez a heti 4 ajánlott. Edzésenként min. fél óra legyen. Az előttem szólóval összhangban én is alacsony pulzusszámmal végrehajtott edzést javaslok.


Amit kerülj: zsíros ételek, édességek. Kenyér mehet, ha kevés. Tojás, sovány husi, sovány tej, sovány túró jöhet!

2009. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Remélem sikerül.Dió féléket,mandulát ehetek?
2009. okt. 20. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Laza egyórás aerobicot ajánlok heti 3-4 alkalommal. Az messze nem olyan megerőltető mint a futás.
2009. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olajos magvak kerülendőek, szerintem a dió sem túl jó ötlet meg a mandula sem.
2009. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!