Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hánytatás? Egyáltalán volt...

Hánytatás? Egyáltalán volt értelme?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom de ma megettem majdnem 1 kiló dinnyét, 2 db banánt, kb 1000 kalória értékben fasírtot, és elkezdtem sütit gyártani. Ilyen pár perces bögrés sütit szoktam, csak tányérra teszem és 5 darabra osztom, majd rakok rá egy csomó cukormázat. ebből 1,5-et megettem, majd megérdeztem magamtól, hogy MÉGIS MIT CSINÁLSZ? ezért fogtam egy pohár meleg-sós vizet, és háromszor kortyoltam bele, 3* hánytam, egy perces szünettel amíg rendbeszedtem magam. A hús elég sok kijött, valószínűleg a dinnye is, és a végén édes íz félét is éreztem, remélem a süti is kijött.

soha nem hánytattam magam még, de nem akarom elrontani a napomat zabálással! Túl sokat zabáltam már, többet nem szeretnék! ezért tettem ezt.

Viszont a husit 3 órája ettem meg és a dinnyét is, szóval valószínűleg már felszívódott, a süti után viszont nem tellt el sok idő.

Légyszives ne támadjatok le, annyit szeretnék kérdezni, hogy így már nem hízhatok?


2013. júl. 21. 16:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség és értelmetlen. A kalóriák már felszívódtak. Ergó tök mindegy hogy hol jön ki a kaja tehát hogy kikakilod vagy hányással. Ne kínozd már magad inkább ne zabálj ész nélkül és sportolj akkor nem fogsz elhízni.
2013. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát amit a szervezeteddel csinálsz azt meg fogja hálálni. Ha ennyire görcsölsz rajta és ennyire érdekel, akkor hogy lehet hogy ennyire nem értesz hozzá?

Gyakorlatilag koplalsz. Pont tegnap volt itt egy olyan kérdés hogy a csaj tizenéves kora óta modellkedett most meg már orvos kell hozzá hogy ilyen féladag kajákra vissza bírjon szokni, de azoktól is bálnára hízott és nem biztos hogy lehet még gyereke.

Ha formás testet szeretnél ahhoz sokat kéne enni, a megfelelő tápanyagokból. Amit te csinálsz az a tested rombolása. De az nem adja fel könnyen, elkezd takarékoskodni a túlélés érdekében. Ezen az úton jársz.

2013. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk elég részletesen.. esetleg képet nem szeretnél legközelebb csatolni, mi jött éppen ki belőled?

Ne zabálj (mert ez már az) és akkor nem kell magad hánytatni, egyébként sem kéne. És de, hízhatsz.

2013. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt írjátok hogy ne zabáljon, mert 99% hogy azért zabált mert már nem bírja a koplalást. Úgy beszél mintha az lenne a normális hogy 1000 kalória alatt eszik. Jó kis kezdet a bulimia anorexia kombóhoz.
2013. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség volt.


Nem, nem fogsz a mai kajádtól hízni, bár a fasírt nem lett volna nagy probléma, a dinnye viszont eléggé tömény cukor. A hányás meg szépen kicsinálja a nyelőcsövedet, úgyhogy tényleg ne tegyél ilyet máskor.


Egyél szénhidrát szegényen, húsosan, rostosan és NEM lesz falásrohamod. Tudom, miről beszélek, én is beleestem többször ebbe a hibába... Megettem egy sütit, aztán farkaséhes lettem és jött 4 másik. Megeszel egy banánt, 20 perc múlva korog a gyomrod.



Gyümölcsöt csak mértékkel egyél, mert azok is farkaséhséget csinálnak. Zöldség viszont mehet nagy mennyiségben, hús is, tejtermék csak nagyon mértékkel (sajt, kefir, sovány túró). Gabonákat meg csökkentsd amennyire csak lehet.


Pl. egyél így:


reggeli: tojásrántotta akár kolbászosan, mellé 2-3 paradicsom. (Mellé ha nagyon nem bírod nélküle akkor egy-két szelet tk kenyér)


ebéd: főtt/sült/párolt csirkecomb egy csészényi rizzsel, sok zöldséggel (akár mirelitből), savanyúsággal.


vacsora: zöldségsaláta, tojással vagy kis kolbásszal, konzerv hal zöldséggel, vagy pácolt hering vagy 150gr sovány túró (folyékony édesítővel, egy kis vízzel és keserű kakaóporral nagyon finom krémtúrót keverhetsz belőle)


Tízórainak, uzsonnának gyümölcs (alma, narancs, barack, málna, szilva....banán szőlő dinnye NEM) vagy egy pohár kefir, natúr joghurt, de főtt csirkeszárny se rossz ötlet ;)


A kalóriákat meg ha számolod, csak nagyjából számold, ne grammozd ki pontosan, mert bele fogsz őrülni.

2013. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csináltál, egy nap nem a világ vége de ha így gondolod fordulj orvoshoz
2013. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!