Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 hétig nem ennék és nem...

Ha 1 hétig nem ennék és nem sokat innék akkor, milyen tüneteim lennének? :D a kérdésre válasszoljatok köszi. :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem maradnál életbe

mi a cél ?

2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok 14 éves fiú,55 kg 50-48 kg a cél!De milyen tünetek lennének?
2013. júl. 22. 21:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Kiszáradás, jobb esetbe nem halálos. Alultápláltság, összeszűkülne a gyomrod. Szerintem ha utána meg nagy éhségedben elkezdenél kajálni bele is halnál. esetleg lehet szívelégtelenség, vagy szívleállás is. Többszöri rosszullét, szédülés mert a vércukrod leesne. A véred szerintem némileg sűrűbbé válhat,a ahogy a vizelet is. Valszeg a szarással se lenne gondod..:D
2013. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mr.Bab válasza:

1 kör : korogna a hasad

2.kör : émelyegnél hányingered lenne

3. Kör: ingerűlt lennél hisztis

4. Kör: gyenge lennél

5. Kör: gyomorfekély

6. Kör: 2.es szintű diabétesz

7. Kör: eszmèletvesztés

8. Kör:kórház

Megfelel?;)

2013. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam 4,5 nap volt a leghosszabb böjt, az speciel nem okozott semmit, csak érdekes, alkohol nélküli enyhe részegséget. De nem mindenkinél s nem minden élethelyzetben ez a hatás, volt, hogy fél napig nem ettem és gyönge, szédülős lettem, akkor persze ettem.

Egy hét evés nélkül az sok, de nem olyan vészesen, gondolom, egy egészséges ember kissé legyengül, de annyi. Viszont az ivás sokkal fontosabb, nem tudom, mi a nem sok, de kiszáradnál és az baj. Főleg ilyenkor nyáron, simán el lehet ájulni bele, mondom így minden tapasztalat híján, logikusan gondolkodva. Én tegnap a motoron rosszul voltam félóra nem ivás után :D Nekem extra fontos a hidratáció olyankor, egyszer estem dehidratált állapotban, de mint egy fadarab, a kezemet sem mozdítottam, rá is esett a motor a kisujjamra, szerencsére az nem egy fontos ujj, de nem esett jól :D Azóta nagyon figyelek a hidratáltságomra :)


Mi a fenére lenne jó, ha nem innál eleget?

2013. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy halottam hogy kihajtom akkor a vízet,és a vizveszteségel kg-ok mennek le. :D
2013. júl. 23. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, dehidratáltan könnyebb lehetsz, de ez mire jó?
2013. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg izomból és egy kevés zsír is lemegy.
2013. júl. 23. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, izomból fogyni is mennyire értelmes már...


Vízből és izomból fogyni csak akkor van értelme, ha valami oknál fogva megmérnek és egy kicsit magasabb súlynál kivégeznének... Vagy annyi pénzt kapsz, hogy egész hátralevő életedben fantasztikusan finomakat és egészségeseket ehetsz, úgyhogy az a kis izomvesztés, gyengeség, esetleges rombolás a testedben belefér...

Vagy más hasonlóan nagy hatást okoz az a pici súlybeli különbség.


Egyébként szerintem nem éri meg.

2013. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!