Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, hogy folytassam...

Hogyan tovább, hogy folytassam a fogyit?

Figyelt kérdés
4 hónap alatt fogytam 13kg-ot, van aki szerint ennyi idő alatt nagyon kevés, van aki ezalatt 20-25kg-ot fogyott. Erről mi a véleményetek, tényleg én bénáztam el? Ebben az évben még minimum 8kg-tól szeretnék megszabadulni, de most egy kicsit leálltam a fogyival és nehezen tudok visszazökkenni a régibe, hogy folytassam? A mozgással nem lesz gond mert itthon tornázok, futok és járok edző terembe is. Csak vhogy a kajálással állok hadilábon. :(
2009. okt. 24. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem,az bénázta el,aki 20-25 kg-ot fogyott,mert sokkal hamarabb,és könnyebben fogja visszahízni,mint te! a kaját meg sztem nem kell elmagyarázni,annak,aki már ilyen sokat fogyott...
2009. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 igabcsy ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó a fogyásod üteme.

A gyors fogyás soha nem vezet semmi jóra. Tehát nem bénáztál el semmit. Sőőőőőt... !!!


Én hasonló cipőben járok mint Te. 6 hónap alatt fogytam 18 kg-ot, és most másfél hónapja semmit. Már én is kezdem elveszíteni a türelmemet, de még kitartok.

A múltkor azt olvastam, hogy fogyáskor jellemzően nehezen megy tovább lefelé a súly azokon a pontokon, ahol évekkel előtte sokáig stagnált a súlyunk.

Nem tudom, hogy ez tudományosan mennyire megalapozott, de nálam úgy érzem tényleg így van.

Tartsunk ki még egy kicsit !!!! Talán megindul megint!!!

Muszáj neki!!!!! :-))

2009. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 8t fogytam 3 hó alatt,és türelmes vagyok,inkább szép lassan menjen le mint hamar aztán visszajöjjön!

Kitartás!

2009. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!