Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Flabélossal való tapasztalatok...

Flabélossal való tapasztalatok? Mennyire használ a fogyásban? Természetesen fogyókúra mellett.

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat, akivel csodát tett. Fölösleges pénzkidobás az egész, helyes étrend plusz kocogás többet ér!
2013. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj bele, ha ez működne, akkor a buszon zötykölődő nyugdíjasok mind világszépek lennének!
2013. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem úgy fogsz fogyni, hogy lemegy heti 2 kg. Centiben mérhető tehát inkább formálódás. Fogyókúrát nem javasolnék mellette, inkább tudatos étkezést és rengeteg vízfogyasztást.
2013. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A 2. válaszolónak üzenem: A Flabélos nem egy csodagép, és nem arra találták ki,hogy nádszál karcsú és világszép legyél tőle. Ez orvostechnikai eszköz, elsősorban azoknak, akik egészségügyi problémára használnák: cukorbetegségtől az ízületekig, széles a skála. Ha szerinted ez a vibráció ugyanaz, mint amit a buszon érzel, akkor nyilván nem próbáltad még a gépet. Szerinted miért használják orvosi rendelőkben, ill. a 80-as évektől kezdve sportolók, olimpikonok, asztronauták felkészítésére is? Nem lenne egyszerűbb, olcsóbb egy buszbérletet venni nekik?
2013. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amúgy elkezdtem 1 hónapot folyamatosan jártam és már kisebb farmert kellett vennem.Igaz hozzá tartozik az is,h nagyon figyelek mit és mennyit eszem.
2013. szept. 5. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem erről a termékről írok hanem úgy cakk pakk erről a fitness bizniszről.


Használnak még ezen kívül is gépeket az egésségügyben ami az ottdolgozók szerint is hatástalan és csak pénzkidobás a TB részéről.


Bármit ami nem káros az egésségre le tudsz vizsgáztatni mint orvostechnikai eszköz, az nem azt jelenti, hogy használ, csak azt, hogy nem káros.


Másrészt szerintem mindenkinek van ismerősi körében nem kevés elhízott ember és mégsem hall tőlük sikersztorikat hogy így vagy úgy lefogyott ettől attól.


A neten meg mindenki azt mond amit akar mivel ezek frencsájzba működnek nagyon sok ember érdekelt benne, hogy eladja a szolgáltatást.

2013. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!