Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra/szálkásító diéta/...

Fogyókúra/szálkásító diéta/ közben érdemes erősítő edzéseket is csinálni a kardió mellett vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

Tehát, ha én heti 3-4-szer megyek el futni és mellette minden nap tornázok akkor az izmaim fogják ezt megsínyleni? Mert ugye akkor az izmok nem tudnak épülni, mert nincs hozzá elég tápanyag. Akkor viszont hagyjam az erősítést diéta utánra?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. aug. 2. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen felesleges, sőt. Diéta alatt érdemes fehérjedúsan táplálkoznod és súlyzóst edzést végezned, így tudod minimalizálni az izomvesztést.

A legideálisabb az életmódváltás lenne, így nem lenne diéta utáni szakasz. (ha profi testépítő vagy és arra a diétára gondoltál, akkor nem szóltam :)

2013. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál, és nem vagyok profi testépítő :D csak próbálom magam kiokosítani a netről, ami ugye nem annyira egyszerű, mert képesek a legorbitálisabb baromságokat is leírni egyes oldalakon.

Viszont akkor szerintem folytatom úgy, ahogyan eddig csináltam. :)

2013. aug. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!