Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, előfordult már veletek...

Lányok, előfordult már veletek is, hogy úgy hízókúráztatok, hogy eleve sem voltatok soványak?

Figyelt kérdés

162 cm/ 59 kilóval átlagosnak mondható testalkatú voltam, de már régen motoszkált a fejemben, hogy jobban érezném magam teltebben. Idén tavasszal szántam rá magam, hogy felszedek kicsit. Hasonlóan csináltam, mint a fogyókúrázók, kalóriaszámlálás, mozgás. Három hónap alatt híztam fel 66 kilóra, izom és háj vegyesen jött fel. A barátnők szerint hülye vagyok, és nem kellett volna. De én jobban érzem magam így. A tükörben egy kifejezetten dundi, de arányos lányt látok. Magabiztosabb lettem, könnyebben ismerkedem.

Valakivel volt már hasonló? Vagy őrültség szándékosan dundibbnak lenni?


2013. aug. 7. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most fogyózok, de nekem is a cél, hogy maradjon valami felesleg rajtam. 170 cm vagyok most, 75 kg, és 72 kg szeretnék lenni, mert azzal már pont jó lennék. :)

Voltam már 65 is, de akkor nagyon vékonynak éreztem magam, nem is nagyon kerülgettek a fiúk, de most hogy van rajtam valami, határozottan nőtt a népszerűségem. :)

2013. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
162 cm-hez a 62 kg feletti súly orvosi értelemben túlsúlyosnak számít (hacsak nem 100% izom, de az más tészta), növeli a cukorbetegség, a szív- és érrendszeri megbetegedések kockázatát.
2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen mértékő súlyfeleslegnél ezzel egyáltalán nem lehet gond. Az említett problémák, egy vékony egyoldalúan táplálkozó embernél is felmerülnek. Egy 170 cm-es, 50 kilós vegetáriánus embernek is lehet magas koleszterin szintje. Minden a táplálék minősége és összetétele határoz meg!
2013. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem őrültség, 162/66 még nem egészségtelenül kövér, bár persze ezek csak számok, de akármilyen is az adott ember (már ha megvan mindkét karja és ilyenek), az egészségtelen kövérség az feljebb van...

Ami pedig az esztétikát illeti, ízlések és pofonok, ugye.

2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!