Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a programrol?

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, hogy nem varok tole csodat! Nem zsirt egetni szeretnek ezzel, hanem feszesiteni az alakomon. Emellett tisztan etkezem, es sportolok is!


5X - Mikroáramos zsírtördelés

5X - Presszóterápia

5X - Izomstimulációs kezelés

5X - Aromaterápiás testtekercselés

5X - 3D vibrációs tréner

5X - Fekvő infraszauna

5X - Éhségcsökkentő fülmágnes

5X - Talpmasszázs, kifejezetten a fogyás beindulásához


2013. aug. 9. 09:36
 1/6 A kérdező kommentje:
abba nem hiszek hogy ez fogyasztana de talan segitene egy kicsit formasodni?
2013. aug. 9. 09:37
 2/6 anonim ***** válasza:
az 5x éhségcsökkentő fülmágnest nem értem. nem csak 2 füled van?
2013. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feszesiteni nem ezekkel tudsz, hanem sporttal. Lefogadom, hogy ez a program legalabb 80-100e Ft valami csodaszalonban. Elore elmondom, nem eri meg, inkabb sportolj tobbet, sokkal tobbet er!
2013. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Véleményem? Sok a pénzed és nem tudod hová tenni.

Én naponta tornázok utána váltó zuhanyozom és hűsítő, karcsúsító krémmel kenem magam (ami 2000 ft volt és már hónapok óta tart). És feszes vagyok.

Nem tudom mit vársz ezektől? Felesleges pénzkidobás.

2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
90ezer forintos ez a program egyben de kaptam ra kupont igy csak 7ezerbe kerulne az egesz ezert gondoltam... az 5x az azt jelenti hogy 5 alkalommal a fulmagnest cserelik (de azt nem is akarom kerni ) ez egy egy honapos "kura" amugy meg utolso te is vizezed meg kened magad mozgas mellett es mint emlitettem en is edzem de most volt egy mutetem es nem eroltethetem meg magam...
2013. aug. 9. 22:42
 6/6 A kérdező kommentje:
de akkor fogalmazok maskent "meregtelenitesre" hasznalnam vizhajtasra
2013. aug. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!