Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keres valaki szálkásításhoz...

Keres valaki szálkásításhoz társat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 éve sportolok,korábban elég vékony voltam (55-57 kg 17-18%-os testzsír) de pár hónapja volt egy kisebbfajta sokk az életemben,felhíztam 63-ra (19-20% zsír). Még mindig tartom a formáimat mert keményebben edzek mint valaha,de nem igazán örülök neki hogy már összesúrlódnak a combjaim,egy kis hasam lett no meg a vádlim-térdem... na mindegy,a probléma az hogy nagyon szeretek enni,nagyon jó az étvágyam,egyáltalán nem vagyok válogatós és teljesen elszoktam a diétázástól.


Szóval ha valaki esetleg szeretne olyan diétázós társat aki nem 15-20 kilót akar leadni hanem az utolsó 5-el szenved,akkor dobjon egy privit :) Nincs "kezdési idő" mint amit máshol láttam (szept 1-el lefogyunk meg hasonló),csak megbeszéljük ki mihez akarja tartani magát és azt számonkérjük az illetőn :D

19/L


2013. aug. 11. 10:43
 1/1 anonim válasza:
Hol laksz? Milyen diétára gondolsz stb. sport alat tmit értesz?
2013. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!