Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete már 90kg vagyok ezt...

3 hete már 90kg vagyok ezt azt jelenti hogy nem fogok tovább fogyni?

Figyelt kérdés

113 kg voltam 6 honap alatt fogytam 23 kg

ez azt jelenti hogy nincs rajtam több felesleges zsír?

már látszik a testemen hogy izmosodik

18f 193 cm 90kg



2013. aug. 12. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél előjön a stagnálás egy idő után, csak nem szabad feladni. ha folytatod beindul. Lehet, hogy hozzászoktál a mozgáshoz(ha mindig ugyanazt csinálod). Én is ebben a helyzetben vagyok, és találtam egy oldalt(bodyrocktv), az azon lévő videókat fogom csinálni hátha bejön.. nézd meg te is elég jó videók vannak fent :)

19/L

2013. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónap után jobb is ha abbahagyod és kiegyensúlyozottan táplálkozol, szénhidrátokat is viszel be. Hosszú távon megterhelő a szervezetnek a kalória deficit és próbál védekezni ellene.

A több mozgás csak jó, de nem kell már kilóban fogynod. Szimplán egészséges fehérjedús táplálkozással és mozgással javulni fog még a testkompozíciód.

Fogadd gratulációmat :)

2013. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

kedves kérdező!


igen, ehhez a magassághoz a 90 kiló tök ideális

2013. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kép alapján jobban látnánk, hogy valóban nincs-e rajtad többlet zsír.
2013. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem fogysz többet ha azt csinálod továbbra is, amit eddig csináltál. Eddz többet, egyél kevesebbet és tovább fogsz fogyni. Heti 1x vagy 2x bedobhatsz egy napot, amikor több szénhidrátot eszel, ez fel fogja gyorsítani a fogyókúra következtében belassult anyagcseréd és bár rövidtávon lehet hogy kevesebb súlyt veszítesz, hosszútávon kevésbé lesz kellemetlen a diéta, és jobb eredményeket is fogsz tudni elérni. -23 kiló az nagyon szép eredmény, gratulálok!
2013. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!