Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lenne karra ha a fél...

Hatásos lenne karra ha a fél literes kis üvegeket megtöltöm vizzel és azzal edzek rá?

Figyelt kérdés

kb hány kilo lehet?

az a baj a 2kgos súlyzoval nehéz emelgetnem és elfáradok erre a palackokra gondoltam vagy a 2kgos többet ér?


2013. aug. 15. 11:14
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy fél kilónyi súly emelgetése nem sokat ér, akárhányszor is csinálod.
2013. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél liter víz nem tudjuk hány kiló, lehetetlen kiszámolni. A könnyebb edzés mindig többet ér, szerintem súly sem kéne, sőt legjobban akkor fejlődsz ha nem is edzel. Ja és ha karról akarsz fogyni akkor karra kell edzeni ez egyértelmű...
2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt sosem értettem, bicepszre szerintem a 2 kiló is szánalmasan kevés, 6-8 már jobb :) Persze, hogy nehéz, az a lényeg. Az jó, ha 8-szor még nagy nehezen meg tudod csinálni a gyakorlatot.

Megfogtam a fél kilós súlyzókat, amikor elmentem megvenni az első tárcsás kézisúlyzómat, semmik azok. Fel nem fogom, mire használják őket.

(Nagyon kezdő vagyok, alap kis izomzattal, sosem edzettem. Biztos vannak nálam gyengébbek, de azért ennyire...?)

2013. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!