Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lépcsőzéstől vastagodik a...

A lépcsőzéstől vastagodik a combom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy erősödik, az biztos. Ha vékony, vastagszik is.
2013. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég vastag a lábam
2013. aug. 20. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak az úszást ajánlom, ha vastag a combod eleve. Én bicikliztem elég vastag combbal, hát elég ronda lett. Úszás nyújt, nagyon jó!
2013. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dietazol, akkor inkabb az izmod fog csokkenni, mint a zsirreteg vekonyodni, ezert lehet az, hogy vastagodik. Ha vekonyitani szeretned, ahhoz is jo a sport, de dietazz is melle.
2013. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Attól is függ mennyit eszel.

Ha sokat akkor szinte mindentől vastagodni fog.


Mondjuk normálisan eszel.

Válassz olyan testmozgást amit hosszú távon tudsz csinálni.

Amit rövid távon csinálsz nagy intenzitással azzal izmot építesz pl. súlyzós guggolás.

Neked pont az ellenkezője kell tehát mondjuk kocogás hosszú távon mondjuk pár kilométer.

Most volt az atlétika VB, ha láttál valaha is hosszútáv futókat láthatod milyen vékony mindenük.

2013. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem éri meg, hogy spórolj az evéssel. Esetleg több zöldséget és gyümölcsöt egyél, mondjuk gyorskaja helyett. Plus sportolj. Én minden nap 3-4 sportot űzök, pedig sovány vagyok, de legalább izmosodom.
2013. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen és vigyázz nehogy a vastag combjaid miatt a lábad közötti valami elsorványodjon...
2013. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!