Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg fog látszani? Mennyi...

Meg fog látszani? Mennyi kalóriának illetve szénhidrátnak felel meg? Fojt. Lent

Figyelt kérdés

ma kicsit nagyon vétkeztem de hát igy ilyen napért még nem fogom felkötni magam...szóval a mai napi menü:


másfél palacsinta

egy gyros

fél hamburger

fél lángos

2 túrórudi..

kávé..

és estére tejfölös karfiol.


megfog látszani az elkövetkező napokba..? vagy koplalással lelehet adni?mennyi kalória/szénhidrát felel meg ez?


2009. okt. 29. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még egy mekis fagyi meg pite...xd
2009. okt. 29. 20:37
 2/4 anonim válasza:

[link]


Hát tényleg vétkeztél :)

2009. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg hnap nagyobb lessz a hasad, ehhez kétség sem férhet. De ha megnyugtat ma én is vétkeztem, csak talán minőségben jobbakat ettem valamivel XD Mindenesetre nyugi van, nincs para. Az ember nem egy kajálástól fog meghízni, hanem ha folyamatosan sokat eszik. Holnap figyelj oda, igyál sok vizet(ez kimossa a méreganyagokat valamilyen szinten) és válogasd meg a kajádat. Meg sem fog látszani rajtad a mai kajálás. :)

De ha nagyon kétségeid vannak akkor tarts gyümi napot, legrosszabb esetben egy lénapot. Viszont ne koplalj, akkor később csak még többet raktároz majd el a szervezet!!

( a lénap sem kizárólag vízből áll, hanem teából, levesekből, gyümölcslevekből)

Sok sikert és ne aggódj, én sem teszem :)

2009. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ennnyit össze enni mikor fogyózol? szerintem 2 kilót biztos híztál..sajnos ezután már nehezebb leadni
2009. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!