Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyenek a méreteim? Nagyon...

Milyenek a méreteim? Nagyon nagy? A 30as farmer nadrág már rám jönne?

Figyelt kérdés
A combom 59-60 cm-es, a derekam 70 cm, a csípőm pedig 98 cm. Pár héten belül szeretnék nadrágot venni a télre, mert ami volt azokat már sikeresen kifogytam, de nem akarom hogy az legyen, hogy megveszem a 31-est és 2 hónap múlva megint újat kell venni, mert akkor tuti nem lesz rá pénzem sem.. Szerintetek esélyes hogy már jó rám ez a méret?
2013. aug. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem meg csipoben szuk lenne
2013. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia sztem kicsit kicsi lenne nekem jó és a combom kicsit vékonyabb olyan 56-58 cm de lehet neked is jó lesz nem tudom
2013. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az en derekam 69, csipom 102, és most vettem egy 29-est.

A farmert mindig ugy kell venni, hogy jo szuk legyen, mert par oranyi viseles utan ugyis kitagul, akkor lesz kenyelmes.


Latatlanban nehez megmondani, mekkora meretre van szukseged, probald fel oket, es vedd a szuket (annyira sziket, hogy a hajacska azert ne bukkanjon ki belole).

2013. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!