Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kíváncsi lennék a...

Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, szerintetek eleget fogytam vagy esetleg fogyjak még?

Figyelt kérdés

13 éves lány, 164cm a nyarat 60kg-val indítottam és nem éreztem magam jól a bőrömben most 54-53 kg vagyok és jobban érzem magam viszont azóta sokan mondják, hogy egyek többet mert olyan vékony lettem és hogyha így folytatom anorexiás leszek..szerintetek? elég ennyi vagy fogyjak még, és szerintetek megfelelő ez a súly?

Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat! (:


2013. aug. 26. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban nehéz megmondani. A legjobb lenne egy képet látni rólad, de ilyen paraméterekkel valószínűleg pont ideális alakod van.
2013. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ:3, várom mások válaszát is!(:
2013. aug. 26. 13:23
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem nem kell ilyen fiatalon tonkre tenni magadat bolond dietakkal,meg kapol egy gyomor bajt ,en is dietaztam 12 kg fogytam husz evesen pedig nemvoltam kover csak normalis mostmeg nagyon nagy beteg lettem
2013. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszolótól kérdezem, hogy azt olvastam mindenhol, hogy attól még nem lehet bajom ha fokozatosan/3-4hónap gondolom fokozatos/ fogyok nem hirtelen..

egyébként azt elárulod hogy milyen betegséged lett ha nem magánügy, nem muszáj!(:

2013. aug. 26. 13:48
 5/7 anonim válasza:

Persze az nem baj ha fogysz, csak nem mindegy, hogy akkor fogysz ha tényleg kövér vagy, vagy akkor is ha normális a sulyod mert ha normál súlyból adsz le tényleg magbetegszel.

Te többet már nem kell, hogy fogyj, mert ha még fogy akkor már nagyon vékonyka leszel. Reméllem segitettem. 18/L

2013. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet gyomor fekej,gyomor hurut,bel gyulladas,hasnyalmiriy gyulladas es sok mas.nekem minden egyszerre lett es a hajam is nagyon hullott a kormom tonkre ment
2013. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, nem látom a képet hogy hájas vagy-e, vagy nem-e vagy hájas. Töltsd előbb felfele. ;)
2013. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!