Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem zabálni, és fogyni...

Elkezdtem zabálni, és fogyni is, mi történik?

Figyelt kérdés

Egy ideje egészen borzasztó a viszonyom az evéssel, nemrég elkezdtem komolyan evészavaros tüneteket produkálni (csak éhesen, szédelegve éreztem magam boldognak és összeszedettnek, ha viszont mégis ettem (bőven a kalórialimiten belül) azonnal bűntudatom lett, egy csődtömegnek éreztem magam, és fizikailag lettem olyan rosszul, hogy kihánytam) de éreztem hogy ezt már nem én irányítom, úgyhogy elmondtam az orvosomnak. (Nyár eleje óta járok 'áterhez depresszió miatt. ebből fakadóan szintén volt olyan, hogy hol napi 6 főétkezés után is csak enni akartam, hol pedig egy hétig csak kávét ittam és nevetséges adagokat ettem ha ettem egyáltalán, de ez nem tudatos volt.) Ő valamennyire tudott rám hatni, vagyis itt jönne a kérdésem lényege, hogy úgy nagyjából egy hete szinte gátlástalanul zabálok, pedig semennyire nem vagyok éhes (persze ez a gátlástalanul sok sem olyan nagyon sok, átlagosan olyan 2200-2500 kalória lehet de nem számolom), viszont mégis most veszem észre, hogy elkezdtem fogyni, holott előtte hónapokig max. 800 kalórián éltem. Most nem iszonyatos hízásnak kellett volna elkezdődnie?

(+Floxetet szedek nagyjából azóta mióta a zabálás elkezdődött, de nem gondolom, hogy ennek bármi köze lenne hozzá.)

bocs a hosszúságért, ha valaki elolvasta és van tippje, nagyon megköszönöm ha leírja!!

17/L



2013. szept. 28. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Újaj... Van valami konkrét ok, hogy miért csinálsz ilyeneket? Kövérnek látod magad, vagy ilyesmi? Ez okozta a depressziót is, vagy ez már utána jött ki, hogy depressziós lettél?


Én a nyáron, 3-4 hónapig pont ezt csináltam,amit te. Engem is gyötört a bűntudat, ha ettem, pedig volt,hogy egy hétig naponta csak egy szelet dinnyét ettem. Aztán jött nekem is a falási roham... Folyton azon rinyáltam,hogy dagadt vagyok, stb. Nem voltam hajlandó az utcára enni, és szinte én is depressziós lettem (anno voltam is, most is a szélén álltam). Majd a párom a kezembe nyomott egy cikket a bulimiáról és anorexiáról. Ledöbbentem. Ezen betegségek kevert tüneteit mutattam.... És nagyon nehéz volt kimászni belőle!


Volna egy tippem, miért van ez az egész most veled, de nem szeretném itt kitárgyalni. Ha gondolod, átbeszélem veled, én hogyan jöttem ki a 1,5 éves depresszióból gyógyszerek nélkül, és hogyan kezeltem az evésproblémáimat. Ha érdekel, írj nyugodtan privátban! :)


21/L

2013. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez olyan mint a szénhidráthintáztatós diétánál hogy egy hosszabb alacsony ch-s időszak után ha hirtelen sok ch-t eszel,az nem visszafogja a fogyást hanem elősegíti. 800 kcal-on a tested tartalékolt,2200-on már érzi hogy "nincs vész".
2013. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, második, én is erre gondoltam, de valahogy akkor is fura ez nekem...

Első, küldök üzenetet!

2013. szept. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!