Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Savanyúságban (káposzta)...

Savanyúságban (káposzta) mennyi kalória lehet ha az van ráírva hogy "édesítőszerrel és cukorral"?

Figyelt kérdés

Vettem ma savanyúságot (káposzta + néhány uborkakarika is van benne, de kevés). Kécskei savanyúság, a tescoban kapni, ha valaki ismeri.

Azt hittem nincs benne cukor, mert nem ilyet szoktam venni, de ott volt a cukornélküli savanyú mellett amit szoktam venni.


Nem paráznék így rá, de este ettem belőle..

és csak vacsi után láttam hogy édesítőszerrel ÉS cukorral...

nincs ráírva sem a kalória, sem az hogy hány gr cukor lenne benne...


mennyi kalória lehetett? vagyis mennyi cukor lehet? a teljes tömege a káposztának 750 gr volt, ebből 300 gr a töltőtőmeg (tehát maga a káposzta).

Kb. a felét ettem meg, tehát 150 gr káposztát de a levet is megittam... és ugye gondolom abba lehetett cukor...


mennyit tesznek egy ilyen savanyúságba? kb. 1 evőkanálnyi cukor lehet?


2013. okt. 3. 20:10
 1/2 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Tragédia nem történt, de nyilván a cukormenteset kéne keresni? Sosem értettem az élelmiszer ipart, mi a jóistennek tesz ilyenekbe cukrot? Na mindegy. Amúgy nem tudom mennyi kalória, nem is érdekes, a lényeg, hogy olvasd el a cimkét. De egy kis melóval, tudsz otthon, házilag csinálni olyat, amiben tudod mivan. --> ki van küszöbölve a probléma.
2013. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a káposzta zsírégető. Ha van is benne egy kis cukor a káposzta úgyis elégeti. Pl. Ha krumplipürét készítessz és káposztát eszel hozzá vagy beleteszed a káposzta elégeti a krumpli által bevitt kalóriát.
2013. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!